تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


در جلسه شب گذشته شورای شهر که تا نیمه های شب به طول انجامید پس از برگزاری شش دور انتخابات سر انجام محمد رضا پاپی که خود یکی از اعضای شورای شهر بود با کسب 6 رای بعنوان شهردار انتخاب شد. به گفته برخی از اعضا برگزاری این انتخابات به شکلی بود که تا لحظه آخر مشخص نبود چه کسی اکثریت نسبی آرائ را کسب خواهد کرد. از پنج رای با قیمانده چهار رای به مسعود محمدزاده رسید و یک رای نیز ممتنع بود.
پی نوشت: ضمن آرزوی موفقیت برای دیگر کاندیداها به مهندس محمدرضا پاپی تبریک می گوییم و از همه ی اعضای محترم شورای شهر خواهشمندیم ایشان را در انجام هر چه بهتر امور همراهی کرده و مورد حمایت خود قرار دهند.

[ بیست و چهارم مرداد 93 ] [ 04:48 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
اینجا اندیمشک ساعت ۲۱تا لحظاتی دیگر یکی از مهمترین جلسات شورای شهر برگزار می شود.در این جلسه برای سومین بار شهردار انتخاب می شده و به مردم معرفی می شود.رقابت برای شهردارشدن بین ده نفر وجود دارد که در بین این ده نفر چند نفر شانس انتخاب شدن دارند.
خبرهای بعدی متعاقبا منتشر خواهند شد.

[ بیست و سوم مرداد 93 ] [ 09:06 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
مهندس سجاد قلاوند دارای مدرک کاردانی پیوسته ساختمان و کارشناسی ناپیوسته عمران بوده،سالها در زمینه های عمرانی فعالیت دارند.

ایشان ناظر پروژه های بزرگ ساختمانی و تاسیساتی بوده و بارها با شهرداری اندیمشک همکاری داشته اند.از جمله سوابق اجرایی ایشان میتوان به اجرای طرح تعریض دادگستری شهرستان اندیمشک،اجرای پاسدارخانه،اسلحه خانه و مهمانسراهای شمشاد و شقایق پدافند هوایی دزفول،اجرای سازه های زهکشی اراضی دهلران،سد دویرج و ساحل سازی رودخانه های کرخه جنب پل ناجی شوش به صورت سرپرست کارگاه و سایر پروژه های عمرانی در شهر و قرارگاه خاتم النبیا(ص)برچسب ها: انتخابات شهرداری اندیمشک، شورای شهراندیمشک، کاندیدای شهرداری اندیمشک،
[ بیست و یکم مرداد 93 ] [ 02:36 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]
پس از انقضای مهلت اعلام شده از سوی شورای شهر در نهایت دوازده نفر برای تصدی پست شهردار اندیمشک اعلام آمادگی کردند.گفتنی است بررسی صلاحیت و شرایط آقایان علی دوستی,حجت الله نصیری پور,خیرالله قلاوند,محمدکاظم زاده قاضی جهانی,عبدالرحیم رشیدی پور,اکبر حسنی پور,محمدرضا پاپی,سجاد قلاوند,عیسی محمدپور,سعید کلان زاده,علی توپال,مسعود محمدزاده  تا روز پنجشنبه مورخ 23/5/1392 از سوی اعضای شورای شهر بررسی خواهد شد. طبقه بندی: اخبار اندیمشک،
برچسب ها: شهرداری اندیمشک/ انتخابات شهرداری اندیمشک/ کاندیداهای شهرداری اندیمشک/شورای شهر اندیمشک/ صلاحیت کاندیداهای شورای شهر اندیمشک،
[ نوزدهم مرداد 93 ] [ 07:00 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

مهندس محمدرضا پاپی کاندیدای تصدی شهرداری اندیمشک
دارای سابقه مدیریت در پروژه های عمرانی شمال خوزستان به مدت بیش از 15 سال که در این خصوص جرء مدیران موفق بوده و نامی آشنا در ساخت و ساز های عمرانی در این منطقه دارد.
مهندس محمدرضا پاپی درای مدرک کاردانی عمران-کارشناسی عمران-عمران و کارشناسی ارشد عمران بوده و عضونظام مهندسی – عضو انجمن کارفرمایان استان خوزستان-کارشناس دادگشتری-کارشناس فنی بنیاد مسکن – عضوشورای اسلامی شهر اندیمشک و رئیس کمیسیون عمرانی شورای شهر اندیمشک می باشد و دارای محبوبیتی خاص در بین اعضای شورای شهر می باشد.

پی نوشت مدیر: این مطلب به خواست یکی از کاربران محترم منتشر شد و جملات و عبارات عینا منتقل شده اند. ضمن اینکه لینک عکس ارسالی ایشان دارای اشکال بود و از آرشیو وبلاگ عکس ایشان درج شد.
طبقه بندی: اخبار اندیمشک، صلاحیت کاندیداها،
برچسب ها: شهردار اندیمشک/ کاندیداهای شهرداری اندیمشک/ محمدرضا پاپی،
[ هجدهم مرداد 93 ] [ 06:37 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

سوابق تحصیلی و شغلی مهندس مسعود محمدزاده کاندیدای تصدی پست شهردار

·        فارغ التحصیل مهندسی زمین شناسی در سال 76 از دانشگاه سراسری تبریز

·        دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت پروژه (عمران)

·        عضو نظام مهندسی از سال 87 تا حال

·        کارشناس دادگستری از سال 86 تا حال

·        ناظر پروژه های عمرانی(فنی  حرفه ای) شاخه شمالی استان خوزستان

·        سابقه مدیریت در پروژه های عمران بیش از 7 سال

·        رزمنده دوران دفاع مقدس ( عملیات کربلای 4- کربلای 5- بیت المقدس)
طبقه بندی: اخبار اندیمشک، اخبار انتخابات شورای شهر،
[ سیزدهم مرداد 93 ] [ 01:24 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
ماشالله میرعالی برای تصدی پست شهردار از سوی مسئول استانی تایید نشد.
چند روز پیش از طرف مدیر کل امور شهری و شوراها آقای کاظمی نژاد نامه ای به ریاست شورا ارسال شد که در نامه مذکور قید شده است برابر بند ب ماده 65 قانون برنامه پنجم توسعه بکارگیری افراد بازنشسته و بازخرید شده تحت هر عنوان ممنوع می باشد، لذا مقتضی است نسبت به معرفی فرد واجد شرایط دیگری جهت سمت مذکور اقدام لازم را به عمل آورید.
در یکی دو روز گذشته اخبار ضد و نقیض از انتخاب شهردار و کاندیدا شدن افرادی از جمله خیراله قلاوند و مهندس مسعود محمدزاده به گوش می رسید گه طبق آخرین خبرها آقای محمدرضا پاپی یکی از اعضای شورای شهر به جای آقای قلاوند کاندیدا خواهد شد.که در صورت کسب آرائ موافق و تایید شدن نهایی از سمت خود در شورای شهر استعفا کرده و آقای تراب قلاوند در شورای شهر جایگزین وی خواهد شد.
تلاش می کنیم از سوابق کاندیداهای محترم اطلاعاتی را در اختیار شما مردم عزیز قرار دهیم.

پی نوشت:تایید نشدن آقای میرعالی به معنار رد صلاحیت ایشان نیست و در دیگر سطوح مدیریتی شهر از این بزرگوار می توان بهره برد

[ دوازدهم مرداد 93 ] [ 03:40 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات