تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


در جلسه ی شورای شهر که راس ساعت 10 شب گذشته یکشنبه در محل شورای شهر برگزار شد پس از بررسی سوابق سه نامزد پست شهرداری به نام های ماشاالله میرعالی ، مرتضی قلاوند و اکبر حسنی پور و شنیدن اهداف و برنامه های ایشان رای گیری انجام شده که در نهایت آقای میرعالی با 7 رای موافق بعنوان شهردار معرفی شد.
لازم به ذکر است ˈماشالله میرعالیˈ که بازنشسته ارتش می باشد و سابقه تدریس در دانشگاه دارد برنامه های خود برای شهرداری اندیمشک را در سه محور اقتصاد، فرهنگ و ورزش بیان کرده است .

پی نوشت: ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای آقای میرعالی لازم است تمامی اعضای شورای شهر با همکاری همدیگر منافع عمومی مردم را در نظر گرفته و خالصانه به مردم خدمت کنند.

[ شانزدهم تیر 93 ] [ 06:25 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
سرنوشت مهمترین مرکز امور شهری اندیمشک امشب یکشنبه طی جلسه ای در محل شورای شهر مشخص خواهد شد. برای تصدی پست شهرداری در یکی دو روز گذشته از افراد مختلفی نام برده شده که در میان آن ها (م- م) از شانس بیشتری برای انتخاب شدن برخوردار است. حال که استیضاح و عزل شهردار قبلی سریع و در مدت کوتاهی انجام گرفت، انتظار می رفت اعضای محترم شورای شهر وقت بیشتری را برای انتخاب شهردار جدید صرف کنند تا مبادا دقت فدای سرعت شود و انتخابی از روی عجله و شتاب زدگی انجام دهند. چرا که اجحاف در حق مردم حق الناس است و خداوند متعال از آن نمی گذرد.
ما هم مثل همه ی مردم عزیز منتظر خواهیم ماند تا شهردار جدید رسما معرفی شود

[ پانزدهم تیر 93 ] [ 04:51 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

نقدی بر عملکرد شورای شهر اندیمشک

انتخابات چهارمین دوره شورای شهر اندیمشک با تمام زرق و برقش و هیاهویی که داشت در 24 خرداد سال گذشته برگزار شد. کاندیداها که از تمام اقشار و گروهها بودند و تعداد آن ها بیشتر از حتی بعضی از کلان شهرها بود. از تمام امکانات و تجهیزات لازم برای تبلیغ و ترغیب مردم برای انتخاب شدنشان استفاده کردند. برخی دست به دامان حربه تخریب شدند و برخی نیز وعده های آنچنانی به مردم می دادند. در این بین یک عنصر در میان تبلیغ همه ی کاندیداها مشترک بود و آن یکدلی و همدلی اعضای شورای شهر برای خدمت به مردم بود. وعده و وعید های رنگارنگ،  رنگ و بوی ظهور به خود گرفتند و خیلی از آن ها تا حال عملی شده اند اما اساسی ترین و مهم ترین وعده که همان یکدلی بود عملی نشد. همه می دانیم که شورا یک گروه است نه یک فرد، شکی نیست که بین چند نفر گاها اختلاف سلیقه وجود دارد من هم معتقدم اختلاف سلیقه باید در میان اعضای شورای شهر وجود داشته باشد اما این اختلاف سلیقه نباید به تنش تبدیل شود.، نباید به مصاحبه های توهین آمیز و مخرب تبدیل شود ،نباید موجبات رسوایی کسی را فراهم کند، بلکه باید به اتخاذ تصمیم و نتیجه ای صحیح منجر شود.

اقداماتی در این مدت اخیر انجام شده است که بسیار خوب و مفید بودند و جای آن داشت که از تمامی اعضای شورای شهر قدردانی می شد اما در مهمترین اداره شهر یعنی شهرداری، شورای شهرعملکردی ضعیف از خود بر جای گذاشت. انتخاب شهردار یکی از مهم ترین تصمیماتی است که اعضای محترم شورای شهر باید با نهایت دقت انجام دهند چرا که شهرداری محل آزمون و خطا نیست. تعویض یک شهردار عوارضی بس ناگوار به همراه می تواند داشته باشد. از جمله انجام عزل و نصب های جدید که مسلما در شهر ما ایجاد تنش می کند و همچنین پرسه ی  زمان بر انتخاب شهردار و گرفتن روال امور به دست شهردار. حال که با نقد و انتقادات بسیار شهردار انتخاب کردید باید مهلت بیشتری به ایشان می دادید و چنانچه عملی خلاف قانون مشاهده می کردید به ایشان متذکر می شدید. نه با عزل ایشان موجبات رسوایی و خجلت وی را فراهم می کردید و آثار منفی بر تفکر و اذهان افکار عمومی  بر جای می گذاشتید.

مصاحبه های تند شما اعضای محترم بر علیه همدیگر و تخریب خودتان به دست خودتان یکی دیگر از انتقاداتی است که به شما وارد است.گاهی در این مصاحبه ها کرامت انسانی را زیر پا گذاشته و موجبات آزده خاطر شدن خود و دیگر مردم فهیم را فراهم می کنید.

انتقادات دیگری به شما وارد است که بعلت تطویل شدن مطلب از ذکر آن پرهیز می کنم. بنده و دیگر مردم خوب شهر اندیمشک دو خواسته ی مهم داریم:

اولا در انتخاب شهردار جدید نهایت دقت را به خرج دهید و با اکثریت آراء  شهرداری شایسته انتخاب کنید که مجبور نباشد اقدامات نادرست گذشته را انجام دهید.

و در نهایت خواهشمان این است اختلافات را کنار گذشته د برای مردم کار کنید چرا که به فرموده حضرت امام (ره) مردم ولی نعمت شما هستند.


[ دهم تیر 93 ] [ 07:11 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
شهردار اندیمشک عزل شد

سخنگوی شورای اسلامی شهر اندیمشک روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:جلسه استیضاح شهردار اندیمشک شب گذشته برگزار و اعضای شورا رای به عزل ˈ محمد شریفی مقدم ˈ از سمت شهردار اندیمشک دادند.


ˈکرامت میریˈ افزود: در راستای اجرای ماده 73 قانون وظایف و اختیارات شوراها، جلسه استیضاح شهردار در محل شورا برگزار که در این جلسه موافقان و مخالفان نظرات خود را بیان کردند.

وی گفت:پس از دفاع شهردار از عمکرد خود ، وی با هشت رای موافق از یازده عضو شورا از سمت خود عزل شد.

میری عملکرد ضعیف در حوزه نظافت شهری ، فضای سبز، آسفالت معابر، عدم همت در مبارزه با فساد در شهرداری، جذب غیرقانونی نیروها در شهرداری، انتقال نیروهای فصلی به اداری و عدم برخورد با تصرفات فضای سبز را از دلایل استیضاح شهردار اندیمشک عنوان کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اندیمشک اضافه کرد:در این جلسه با هفت رای، ˈحسین راهی رهبرˈ به عنوان سرپرست شهرداری اندیمشک انتخاب گردید.

ˈمحمد شریفی مقدمˈ به مدت هفت ماه شهردار اندیمشک بود. 

[ دهم تیر 93 ] [ 04:57 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
تنها شعبه بانک آیندگان اندیمشک به دزفول انتقال یافت.
این انتقال در راستای سیاست شورای ارز و پول کشور برای تجمع شعب بانک ها و احتمالا عدم استقبال مشترکین و سودآوری بانک آیندگان در اندیمشک صورت گرفته است. تمامی فعالیت های مربوط به این شعبه در شعبه خیابان طالقانی دزفول انجام خواهد شد.

[ دوم تیر 93 ] [ 07:39 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات