تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


 

از دیر
باز اندیمشک مهد پرورش قهرمانان و پهلوانان بزرگی بوده است.در تمامی عرصه ها از زمان انقلاب شکوهمند اسلامی تا حال قهرمانان و پهلوانان بسیاری نام اندیمشک را بر فراز قله های افتخار به اهتزاز در آورده اند. در جنگ تحمیلی با تقدیم یک هزار شهید از جوانان و مردان و زنان غیرتمندمان و صدها جانباز و آزاده برای دفاع از خاک میهن عزیزمان این امر را به اثبات رساندیم کما اینکه تا بحال نیز به جمع شهدایمان افزوده شده و خواهد شد. سرداران و دلیران بزرگی که در زمان خود از نخبگان بودند در راه دفاع از خاک و ناموس و آبرو به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
امروزه نیز در عرصه های علمی، فرهنگی و ورزشی شاهد درخشش جوانان برومندمان در دنیا هستیم . اما آنچه که بیش از هرچیز باعث شهرت شهرمان شده است افتخارآفرینی قهرمانان کشتی فرنگی در میادین داخلی و بین المللی در سال های اخیر  است. تمام دنیا نام پهلوانانی چون برادران قلاوند،برادران اسفندیاری فر، برادران زیدوند، برادران عبدولی،برادران اخلافی،برادران کریمفر،پاپی، تختی، ذکایی، علیزاده،عیسوند،قلی کیانی و  خیلی های دیگر که بنده حقیر حضور ذهن ندارم نام ببرم را می شناسندو از نداشتن چنین قهرمانانی غبطه می خورند. آری اندیمشک مهد کشتی فرنگی است. اندیمشک مهد قهرمانان و پهلوانان بزرگ است.

و اما حرف های خودمانی.........
اگه بخایم اسم ببریم بیش از بیست کشتی گیر آماده در حد تیم ملی داریم اما انصافا براشون چکار کردید مسئولین محترم؟؟؟؟؟ چرا توی لیگ برتر تیم نداریم؟؟؟؟؟؟ چرا یه کشتی گیر که از شهر ری کشتی میگیره هزار بار آقای گزارشگر میگه دلاوری از شهر رای و پلنگ و ببر و یوزپلنگ و .... اما از شهر کوچک اندیمشک دو کشتی گیر تو ترکیب اصلیه و حتی یک بار اسم اندیمشک رو نمیارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا فقط یک بار نمیتونیم میزبانی کشتی فرنگی رو حتی توی رده نوجوانان بگیریم؟؟؟؟؟؟؟چرا از قهرمانانمون اونطور که شایسته است حمایت نمیشه؟؟؟؟؟؟؟ چرا قهرمان آسیا تو رده جوانان باید مسافرکشی کنه؟؟؟؟؟؟؟چرا یه سرمایه گذار خوب واسه کشتی اندیمشک پیدا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا میدون یا بلواری به اسم این پهلوونا نمیزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا یه خانه کشتی درست و حسابی نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا .....؟؟؟؟؟؟؟؟


[ بیست و نهم اردیبهشت 93 ] [ 05:15 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
اندیمشک باز هم در معرض تجاوز قرار گرفت


مدتی است خبرهای ضد و نقیضی از پیشروی شهر همجوار یعنی دزفول تا ابتدای کوی جمهوری(کوی نیرو) شنیده می شود. شنیده ها حاکی از آن است که همانند سال های گذشته که از کوی سوم شعبان که مرز بین دزفول و اندیمشک بوده و حتی اسنادی هم از گذشته دال بر صحت این مموضوع موجود می باشد تابلوی به دزفول خوش آمدید جلو و جلوتر آمده تا به دانشگاه جندی شاپور رسیده، باز زمزمه هایی از پیشروی بیشتر این تابلو تا ابتدای کوی نیرو به گوش می رسد.
در روز های گذشته جلساتی با اعضای شورای شهر و شهردار و فرماندار دو شهر برگزار شده و هردو طرف مدارک و اسناد خود را ارائه داده و مذاکراتی را انجام داده اند. اما خروجی این مذاکرات چه بوده و چه خواهد شد خدا می داند!!!!!!!!!!
سکوت نماینده عزیز شهرمان در این خصوص هم جای بسی تعجب دارد چرا که با رایزنی های سیاسی در سطح بالا مطمئنا راحت تر می توان به نتیجه مطلوب دست یافت اما عدم حضور نماینده محترم جناب دارایی در جلسات و سکوت ایشان جای نگرانی دارد!
مسئولین محترم شهر، اعضای شورای شهر،شهردار محترم، فرماندار محترم، نماینده محترم و شما مردم فهیم نگذارید زیاده خواهی دیگران باعث شود یک وجب از خاک شهرمان را از دست بدهیم. نگذارید اتفاق تلخ سال های قبل باز تکرار شود و دست تجاوز به سوی شهرمان دراز شود.پی نوشت: دوستان وبلاگ نویس رسانه ای کنید. لطفا!


طبقه بندی: اخبار اندیمشک،
[ بیست و هفتم اردیبهشت 93 ] [ 05:51 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
مدتی است در خبرهای منتشر شده توسط خبرگزاری ها و وبلاگ ها شاهد استفاده از الفاظ و کلماتی هستیم که خواسته یا ناخواسته مسئولین و به اصطلاح سیاسیون شهر در جملات و مصاحبه های خود استفاده می کنند که متاسفانه نه تنها بار حقوقی داشته بلکه در محضر خداوند متعال باید صاحب سخن پاسخگو باشد. از شورای شهر گرفته تا شورا و مدیران ادارات و حتی ما وبلاگ نویسان.
اخیران در یکی از وبلاگ ها سخنانی به نقل از جناب اسکندری خواندم و متعجب شدم ایشان که از دانش آموختگان رشته حقوق می باشد چرا تفاوت نظارت و دخالت را نمیداند.ایشان در سخنان خود از عزل و نصب های شهردار خرده گرفته و ایشان را به سیاسی کاری و اصطلاحا باند بازی متهم نمودند که چرا فلان نیرو را به فلان جا فرستاده و چرا فلان نیرو را جابجا کرده اند و معتقدند که عزل و نصب ها باید با تایید شورای شهر صورت بگیرد. همه می دانیم که هر مدیری برای پیشبرد اهداف خود در سطح خرد و کلان اختیار دارد تا از حداکثر امکاناتش استفاده کند. حق دارد برای اثبات توانایی خویش نیروی کار خودش را خود انتخاب کند.
ضمن اینکه گرچه در وظایف شورا بعد نظارتی هم وجود دارد اما دخالت در عزل و نصب ها نه تنها نظارت نیست بلکه حتی منجر به بهانه تراشی برای مسئول مربوطه برای عدم موفقیت احتمالی او ست!!!  بگذارید حال که با انتخاب اکثریت آرا شهردار را انتخاب کرده اید با استقلال و تحت نظارت شورا به کار خود ادامه دهد و سعی نکنید با سخنرانی هایتان جلوه ای نادرست از مسئول یک شهر را در ذهن شهروندان تداعی کنید.

پی نوشت: اصل مصاحبه در وبلاگ خانم میری موجود می باشد.طبقه بندی: اخبار اندیمشک،
[ شانزدهم اردیبهشت 93 ] [ 05:26 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
خطاب به ریس اداره منابع طبیعی وریس اداره محیط زیست؛اقای ریس منابع طبیعی اندیمشک که منطقه تفریحی نداره و چند تا جا هستش که یکیشون منگره هستش چرا به این درختان بلوط نمی رسید که همه دارن نابود میشن؛چرا با کسانی که زغال درست میکنند برخورد نمیکنید؛واقای ریس محیط زیست؛به لطف خدا سال ۹۳ سال خوبی از جهت باران وسرسبزی بوده؛واب رود خانه بعد از ۱۰سال دوباره جان گرفتند وعده ای از خدا بی خبر برا صید ماهی به رود خانه ها (سم)میریزند؛علاوه بر همه ماهی ها هیج جانور ابزی زنده نمی مونه ؛خواهشا با این دسته افراد برخورد قانونی وجدی صورت گیرد تا از تخریب درختان بلوط وطبیعپ ورودخانه جلوگیری شود؛خواهشا ؛لطفا؛به خدا حیفه..

پی نوشت مدیر: یکی از کاربران محترم که اسمش رو هم ننوشته این مطلب رو در قسمت نظرخواهی گذاشته بود که چون از اهمیت بالایی برخوردار بود بعنوان یه پست مجزا به قلم ایشون منتشر شد.الحق و الانصاف ایشون درست میگن متاسفانه خبرهایی شنیدیم از قطع کردن درختان بلوط و ریختن انواع سموم در آب رودخانه که منجر به حتی انقراض گونه های مختلف آبزی و گیاهان دریایی میشه. عاجزانه خواهشمندیم از مسئولین مربوطه که اقدامات لازم رو انجام بدن که به قول این دوستمون حیفه

[ شانزدهم اردیبهشت 93 ] [ 05:09 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
آقای مروت خادم مسئول نمایندگی اداره اوقاف شهرستان اندیمشک و برخی دوستان وی که در بهمن ماه سال گذشته درخواست داده بودند تا نام میدان آزادی که در ورودی شمالی شهرستان اندیمشک قرار دارد را به میدان شاهزاده احمد تغیر دهند. در این راستا تلاش های زیادی انجام شد تا این تغیر نام صورت گیرد تا اینکه در جلسه  (۲۴/۰۱/۹۳) شورای نامگذاری با این درخواست به شدت مخالفت شد.

پی نوشت: اینکه این خبر صحت دارد یا نه نمی دانم و از سایت اندیمشک نیوز منتقل شده است.

[ ششم اردیبهشت 93 ] [ 05:23 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات