تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


چند روزیست پدیده گردو غبار امان از مردم خوزستان از جمله شهرمان اندیمشک بریده . نفس کشیدن که سخت بود با این میهمان ناخوانده سخت و سخت تر شد!! میهمان نوازیم چه کنیم سالهاست گول لقب هایمان را می خوریم. حقمان است نوش جانمان. ما را چه به سلحشوری، مارا چه به غیرتمندی، مارا چه به میهمان نوازی، لقب نمی خواهیم ، کمی ، فقط کمی آسایش می خواهیم.
مسیولین محترم استان خوزستان از جمله استاندار محترم و نمایندگان دیگر شهرهای استان اگر نمی توانید کارکنید کاغذ و قلم بردارید و دوخط نه بیشتر استعفای خود را اعلام کنید شاید تسکینی بر دل زخم خورده مردمی باشد که چندروز از آب و غذایشان خاک و اکسیژنشان ریزگرد است.
میهمان نوازی ارزانی خودتان سنت شکنی می کنیم و دعا میکنیم میهمان هرروز و هرسالمان سری به مسئولین پایتخت نشین بزند شاید تدبیری اندیشیده شود.

[ بیست و دوم بهمن 93 ] [ 11:40 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات