تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


به نقل از شخصی به نام حمید که لطف کردند و خبر دادند:
خبردارشدیم دوست عزیزمان آقای بهمن انوشه ( کارشناس علوم سیاسی) و از جوانان بنام و فعال فرهنگی که عملکردش در خدمت رسانی به مردم در سالهای گذشته شهره عام و خاص است نیز برای شورای شهر اعلام آمادگی کرده است. بی شک حضور ایشان و دیگر جوانان مومن و ولایتی در سالم بودن فضای انتخابات و ان شاءاله شورای شهر تأثیرات مثبتی خواهد داشت.
 
پی نوشت مدیر: شماهم میتوانید مارا از کاندیداتوری شخص مورد نظرتان آگاه کنید.

[ بیست و هشتم فروردین 92 ] [ 09:26 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

بنام من اندیمشک

اندیمشک نامی است آشنا بر مردم شهری که هموراه درجات عالی حمایت از میهن و انقلاب اسلامی خویش را به نحو کمال سپری کرده اند حضوری روشن در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی گواه بر این امر است اما این شهر بر عرصه های مختلف شهری خود در گیر گردنه های است که تنها همدلی و دلسوزی خدمت گذاران این مردم غیور و حماسه آفرین در خدمت گذاری به دروازه ی طلایی استان زر خیز خوزستان را در گزرشان می طلبد ! در این نوشته سعی بر این شده که به جای تکرار بر نواختن پروژه های نیمه تمام نگاهی متفاوت بر خدمات شهری و نقش ارگان های مختلف بر امور شهری داشته باشیم!

۱- تقاطع میدان بسیج: از دیرباز یر نقش مهم و محوری شهری اندیمشک بر حمل و نقل استانی و منطقه ای تاکید شده است همیشه هم اندیمشک سهم مهمی در این مسیر داشته است اولین رکن این امر ارتقاء شاخص های این امر و بهسازی و تکمیل مسیر های ارتباطی در جهت تسریع در عبور و مرور مسیرهای ارتباطی است این تقاطع در شاه راه اصلی استان خوزستان پیش بنی و کلنگ زنی شده است مسیر مرکز استان و دزفول و کمربندی اندیمشک و به زودی شاید ازاد راه خلیج فارس و مسیر شهرستان شوش و به عبارتی مهمترین نقطه ی ارتباطی شمال استان خوزستان را این تقلطع به خود جای گرفته و در طول این مدت کلنگ زنی پیشرفت مناسب به خود دیده ! که ناگهان یکی از ارگان های نظامی ادامه ی ساخت این مسیر را متوقف نمود!

۲-مرکز انتقال نفت بوتان: این مرکز به عنوان تنها مرکز انتقال نفت و گاز منتطقه همواره خدمات مناسبی به مردم منطقه ارایه نموده اما متاسفانه در جای مناسبی قرار نگرفته و هر لحظه امکان ایجاد خطر برای مردم مناطق مخلف ایجاد نموده و جان مردم در دست گرفته و حتی روند ساخت پروژه های نیمه تمام درزین خانه را با اختلال بیشتری مواجه نموده!

۳ – راه اهن زاگرس : این ارگان نامی است آشنا بر خاطر مردم اندیمشک ! نام اندیمشک با نام راه اهن اجین شده است ! امامسئولین محترم این ارگان مهم …! اندیمشک بر همت و همدلی شما نیاز دارد ! اندیمشک به همت شما در جهت پیشرفت شهر نیاز دارد ! اندیمشک به دلسوزی ما نیاز دارد! اندیمشک به همراهی شما نیاز دارد! اندیمشک به ساخت راه اهن ومسیرهای ارتباطی نیاز دارد ! تا به کی مسیر راه اهن اندیمشک به ایلام تنها یک آرزو باشد ! تا کی راه اهن باید شهر را به دو نیم تبدیل کند؟ تا به کی باید مسیر لرستان یک خطه باشد؟ سهم اندیمشک از راه آهن دو نیم کردن شهر است ؟ سهم اندیمشک پل چهار آذر نیمه تکمیل است؟ سهم اندیمشک پارک ولایت نیمه تکمیل است؟ سهم اندیمشک مجموعه ورزشی راه آهن نیمه تکمیل است؟ سهم اندیمشک یک درب فلزی بر خیابان شهر است؟ سهم اندیمشک ترافیک سنگین اهل قبور است؟ سهم اندیمشک تنها دود و صدای قطار است؟ سهم اندیمشک سینمای راه اهن متروک است؟ اندیمشک سینما ندارد … مرکز شهری اندیمشک پارکینگ مناسب ندارد …و مرکز شهری اندیمشک جای مناسب برای تاکسی ها ندارد … اندیمشک یک جای مناسب برای برگذاری جشنواره های مختلف نمایش گاهی ندارد اما سینمای متروک راه اهن در بهترین نقطه ی شهری را دارد ! اندیمشک تنها بیمارستان شهید کلانتری فراموش شده است؟ سهم اندیمشک از راه اهن چیست؟ واقعا سهم راه آهن از اندیمشک چیست؟

۴- نفت : وقتی خبر کشف میادین نفتی در شهرستان پیچید نور امیدی در شهر دید گرفت! که دیگر رویای پالایشگاه و پتروشیمی به واقع تبدیل شده است ! اما بازهم خبری نشده ! مرکز بوتان نیز حتی تکانی نخورد ! و بیشتر از گذشته جان مردم را به دست گرفت! سهم اندیمشک هنوز نه مجموعه تفریحی است از نفت … نه پروژه های اشتغال زایی …و نه صنعتی… ! هنوز اندیمشک در بخش درمان نفت هم سهمی ندارد و به جای خود مرکز بوتان و بیمارستان متروک شهید کلانتری بهترین نقاط شهری را اشغال کرده اند! ! و این نور امید هم به به سرعت به چوب و سنگ دیگر تبدیل شد!

اندیمشک دیروز ۴ اذر به خود دید !

یورش ناجوانمردانه ۵۴ جنگنده ی بعثی را به خود دید! اما رنجی که امروز مردم اندیمشک با خود حمل میکنند از یورش صدها هواپیما بر پیکره این مردم بیشتر از گذشته سنگینی میکند! چون با خود می اندیشند که همه ی شهروندان اندیمشک همواره دین خود را بر این انقلاب ادا کرده اند.

اندیمشک یک هزار لاله به دشت وسیع انقلاب تقدیم کرده است!

اما هیچ ارگانی برای اندیمشک نقش خود را ایفا نکرده ! و هر وقت هم اندیمشک امده است به خود تکانی دهد ! به نوعی بر خیابانش در گذاشتتند! آخر اگر طرح میدان بسیج ساخته شود تنها اندیمشک سود میبرد؟ یا تمام استان و به نوعی سرمایه در تمام کشور به گردش بیشتر می افتد! اگر این همه مسیر راه اهن جدید ساخته شود تنها نقش اندیمشک به عنوان رکن ارتباطی افزوده میشود یا حمل و نقل کل منطقه و کشور رونق بیشتر میگیرد؟

این مسئولین محترم که همواره بر طبل کم کاری دیگران میکویدند، حال مردم این فضا را به شما داده اند یکبار هم شده منافع شهری را به منافع گروهی ترجیج دهید و مرهمی بر زخم مردم اندیمشک بگذارید!

بگذارید مردم اندیمشک هم بدانند که پاسداشت یکهزار شهید این شهرستان به نحو شایسته گرامی داشته شده است! بیاید در این سال جدید به در فصل این انتخابات جدید عیدی بهتری به مردم این دیار دهیم! سال گذشت این مرهم بر جای خود ماند بیاید دیگر در سال جدید بر این مرهم تکراری سخنی نگوییم مردم اندیمشک سال جدید را با دید جدید مسئولین شهری و استانی و کشوری به خود میخواهند!

سال نو بر همه ی شما مبارک

محمد امین جشمیدی

منبع: سایت اندیمشک نیوز


[ بیست و هفتم فروردین 92 ] [ 11:04 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]
 

به گزارش خبرنگار اندیمشک نیوز بالاخره پس از کش و قوس های فراوان میان گروه های مختلف اسامی ۳۰ نفر معتمدین هیأت اجرایی طی جلسه ای که صبح شنبه 24/1/1392ساعت ۱۰ در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید؛ مشخص و انتخاب گردید.

اسامی اعضای محترم به شرح ذیل می باشد:( منبع: سایت اندیمشک نیوز)

ردیف

نام و نام خانوادگی

تعداد رأی

۱

هرمز امینی

۱۷

۲

رستم خوشخو

۱۶

۳

گودرز پارسامهر

۱۱

۴

علی رضا فتحی

۱۱

۵

ماشاالله محمدی

۱۱

۶

عادل نصیری

۱۱

۷

بهمن یار نورقلایی

۹

۸

تراب بی باک

۹
طبقه بندی: اخبار انتخابات شورای شهر،
[ بیست و هفتم فروردین 92 ] [ 10:50 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

مهدی قلی کیانی  متولد 1363 از شهرستان اندیمشک دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه میبد یزد کاندیدای باسواد و بادانش نسل جوان برای تصدی یکی از صندلی های شورای شهر قدم به عرصه انتخابات می گذارد. از جمله ویژگی های این جوان می توان به دانش بالای او و شجاعت او اشاره کرد. در روزهای آینده تایم جلسات و خبرهای بیشتر از این کاندیدا را به اطلاع شما خواهم رساند.
طبقه بندی: بیوگرافی کاندیداها،
برچسب ها: انتخابات اندیمشک. مهدی قلی کیانی،
[ بیست و یکم فروردین 92 ] [ 11:18 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

با سلام خبرها حاکی از آن است که خانم فاطمه کامکار کارشناس ارشد معماری (شهرسازی) استاد دانشگاه اندیمشک دارنده چندین مقاله پذیرفته شده از کشورهای ژاپن و فرانسه نیز کاندیداتور شورای شهر اندیمشک می باشد که طبق نظرسنجی های میدانی از شانس بالایی برخوردار است.

پی نوشت مدیر: این خبر به نقل از شخصی به نام علی است. شما هم میتوانید کاندیدای خود را معرفی کنید


[ بیست و یکم فروردین 92 ] [ 02:21 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

بسم الله الرحمن الرحیم

کل من الیها فان

بدینوسیله ما مردم شهیدپرور و دلسوز شهرستان اندیمشک لازم میدانیم به خانواده های داغدار استان بوشهر که در حادثه زلزله اخیر عزیزان خود را از دست داده اند تسلیت عرض کنیم و از خداوند منان برای درگذشتگان عفو و مغفرت و برای بستگانشان صبر خواستاریم. روحشان شاد و یادشان گرامی باد


[ بیست و یکم فروردین 92 ] [ 09:58 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

در حالیکه چندروز تا ثبت نام رسمی کاندیداهای شورای شهر بیشتر باقی نمانده خبرهایی از کاندیداتوری اقشار و طوایف مختلف به گوش میرسد. اسامی چون سرهنگ ماکنالی نظامی بازنشسته،محمدرضا بختیاری معلم فنی و حرفه ای، عبدالرضا پاپی معلم، شیما نوبخت کارشناس حقوق، مهدی قلی کیانی کارشناس ارشد حقو ق، حسین نجفوند کارشناس ارشد جامعه شناسی، هاشم هاشمی فر معلم ، بر سر زبان هاست که تاکنون اعلام کاندیداتوری کرده اند. مطمئنا تا رو ز های آینده تعداد این اسامی چند برابر خواهند شد. اما باید دید در نهایت مردم فهیم ما چه کسانی را برای تصدی پست شورای شهر انتخاب خواهند کرد.

چنانچه ازاقوام و دوستان شما کسی اعلام کاندیداتوری کرده است مشخصات و رزومه ایشان را برای مدیر ارسال کنید تا در وبلاگ درج شود. باتشکر
طبقه بندی: اخبار انتخابات شورای شهر،
برچسب ها: انتخابات اندیمشک، انتخابات شورای شهر اندیمشک، اندیمشک،
[ بیستم فروردین 92 ] [ 01:05 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
وزیر كشور اعلام كرد؛ آغاز نام نویسی داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از 17 اردیبهشت ماه 92 مصطفی محمدنجار وزیر كشور اعلام كرد: نام نویسی از داوطلبان شركت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از 17 اردیبهشت ماه سال 1392 آغاز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور به نقل از ایرنا، وزیر كشور در حاشیه اولین گردهمایی معاونان سیاسی و امنیتی استانداری های سراسر كشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: داوطلبان از 17 اردیبهشت ماه تا 21 اردیبهشت ماه 1392، به مدت پنج روز می توانند برای شركت در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، نام نویسی كنند.

وزیر كشور در پاسخ به این سوال كه آیا جدول زمانبندی تقویم انتخابات تهیه شده است اظهار داشت: همكاران ما در ستاد انتخابات كشور تمهیدات لازم را برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا فراهم كرده اند.

وی اضافه كرد: از ماهها قبل همكاران ما در حال كار بر روی جدول زمان بندی انتخابات و پیش بینی تمهیدات و نظرات لازم برای برگزاری این رویداد مهم هستند.

محمد نجار با بیان این كه دو انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا بطور همزمان روز جمعه 24 خردادماه سال آینده برگزار خواهد شد، ابراز امیدواری كرد: در این انتخابات شاهد حضور گسترده ملت ایران باشیم.

وزیر كشور ضمن اعلام تاریخ 17 اردیبهشت سال 92 به عنوان زمان آغاز ثبت نام كاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: همزمان با ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، هیات های اجرایی این انتخابات نیز از 17 تا 19 اردیبهشت ماه و به مدت سه روز در فرمانداری های سراسر كشور تشكیل خواهد شد.

وی همچنین تاریخ ثبت نام نامزدهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا را 26 فروردین ماه سال 92 اعلام كرد و افزود: این ثبت نام تا تاریخ اول اردیبهشت ماه و به مدت هفت روز انجام خواهد شد و همزمان با آن، هیات های اجرایی این انتخابات نیز در فرمانداری های سراسر كشور تشكیل می شود.طبقه بندی: اخبار انتخابات شورای شهر،
برچسب ها: انتخابات شورای شهر اندیمشک/ انتخابات ریاست جمهوری/ شورای شهر/ اندیمشک،
[ ششم فروردین 92 ] [ 08:16 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات