تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


رئیس هیات مركزی بازرسی انتخابات كشور خبر داد:

راه اندازی سامانه جامع هیأت های بازرسی انتخابات سراسر كشور

رئیس هیات مركزی بازرسی انتخابات كشور در هشتمین جلسه هیات بازرسی از راه اندازی سامانه جامع هیات های بازرسی انتخابات سراسر كشور خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع وزارت كشور؛ غلامعلی حاجی زاده رئیس هیات مركزی بازرسی انتخابات سراسر كشور اظهار داشت: این سامانه قابلیت ارسال و مشاهده گزارشات ارسالی از حوزه های فرعی، اصلی و استانها به هیأت مركزی می باشد كه كارشناسان و مسئولان همه روزه به صورت مستمر آن را رصد می نمایند.
وی گفت: ثبت و ارسال مشخصات اعضاء هیأتهای بازرسی اعم از حوزه های اصلی و فرعی استان و تكمیل آن در فرمهای مربوطه و صدور كارت شناسایی از طریق سامانه برای بازرسین، سربازرسین شعب، بازرسین ویژه و اعضای هیأت های بازرسی و درج سیستم كدینگ خودكار برای كلیه اعضاء از دیگر امكانات این سامانه می باشد.
در ادامه وی بیان داشتند: ایران دارای بارزترین نمونه نظام مردم سالاری دینی است و انتخابات مجلس بزرگترین همایش ملی در این كشور است كه مردم با حضور گسترده خود در این صحنه بزرگ با آرمان های امام و شهداء بیعتی دوباره خواهند داشت.
رئیس هیات مركزی بازرسی انتخابات سراسر كشور تصریح نمودند: تمام زیرساختهای لازم برای برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به صورت پرشور و گسترده در سطح كشور آماده شده است و در انتظار انتخابات تاریخ ساز دیگری هستیم.
در پایان وی به كاندیداها توصیه كرد؛ با توجه به نزدیك شدن زمان برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اخلاق انتخاباتی در چارچوبهای قانونی را رعایت نمایند./


[ بیست و هفتم بهمن 90 ] [ 08:16 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

دوستان سلام. بعد از اینکه نظر سنجی قبلی که حدود 2400 نفر در آن شرکت کرده بودند توسط افراد ناشناسی حک شد یک نظر سنجی با امنیت بسیار بالا در وبلاگ قرار دادیم تا بتوانیم حق و حقانیت را به شما مردم فهیم نشان دهیم. حال با شرکت شما در این نظر سنجی رای واقعی مردم به نمایش گذاشته خواهد شد.

از همه شما سپاسگذارم


[ بیست و پنجم بهمن 90 ] [ 04:44 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

شب گذشته در پی بروز شایعه ای كه بیشتر از سوی هواداران آقای حسنوند در سطح شهر دامن زده می شد تعدادی در حدود یكصد نفر جلوی ستاد مركزی وی تجمع كردند.آنهاكه بسیار نگران ومضطرب به نظر می رسیدنددر انتظار خبری در این خصوص بودندكه به آنها گفته شد آقای حسنوند با پروازی خود را تا انتهای شب خواهد رساند.بدینگونه ایشان در ساعت 00/45بامداد با حضور در محل ستاد طی سخنانی گفتند كه ردصلاحیت نشده وخواستارادامه كار وعدم تفرق هوادارانش شد.

خبر از : علی


[ بیست و پنجم بهمن 90 ] [ 04:24 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

با سلام

به اطلاع دوستان میرسانم با توجه به اینکه فردی بی منطق و افراطی یک شبه آمار نظرسنجی رو تغییر داد و به آقای حسنوند نماینده فعلی حدود500 رای اضافه نمود و ایشان را که در رده سوم نظرسنجی بود به رده دوم آورد، بنده در نظر دارم این نظرسنجی را غیر فعال و یک نظر سنجی جدید با امنیت بالا در وبلاگ قرار دهم. لذا خواهشمندم از تمامی دوستان تا در نظر سنجی جدید شرکت کنند و نظر خود را اعلام کنند. و اما برای آن شخصی که این کار رو کرد واقعا متاسفم. چرا ما نمیتونیم هیچ وقت مخالف خودمون رو تحمل کنیم!!!! زنده باد آنکس که گفت زنده باد مخالف من!!

ضمن اینکه در نظر سنجی قبلی آقای دارایی با 56 درصد آرا اول بودد .


[ بیست و پنجم بهمن 90 ] [ 09:49 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

دوستان عزیز سلام

برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. لازم دانستم چند خطی در جواب یکی از دوستان به نام امیر که نظراتی برای تمامی پست ها در وبلاگ نوشته اند و بنده هم بدون سانسور آنها را برای نمایش تایید کرده ام، بنویسم. شاید که ایشان و دیگر دوستان که محیط این وبلاگ را ناپاک میدانند خدای خود را قاضی کنند و دست از اتهام و توهین های بیجا بردارند.

دوست عزیزم جناب آقای امیر شما در نظرهایتان به بنده اتهام جانب داری از کاندیدای خاص و افراد خاصی رو زده اید باید در جواب شما بگویم که بنده مانند تمام افراد در این مرز و بوم دارای یک رای هستم و روز انتخابات بر حسب تکلیف پای صندوق های رای خواهم رفت و یک رای را در صندوق خواهم انداخت و قصد تبلیغ در این فضای مجازی برای هیچ شخصی ندارم. شما گفته اید چرا زندگی نامه آقای حسنوند را درج نکرده ام، شاید باورتان نشود اما به ولله مطلبی در این زمینه پیدا نکردم. بارها و بارها هم طی اطلاعیه هایی از شما بینندگان درخواست و التماس کردم که مطالبی رو از کاندیداهای مورد علاقه تان برای من ارسال کنید تا در وبلاگ درج کنم. اگر شما واقعا هوادار آقای حسنوند هستید چرا این کار را نکردید؟ مگر شما نمی گویید عملکرد ایشان خوب بوده است، پس چرا رزومه ای مستند از ایشان و عملکردشان برای ما ارسال نمیکنید تا برای آگاهی مردم در وبلاگ درج کنم؟؟ چندی پیش اطلاعیه ای منتشر کردم که گزارشی از جلسات کاندیداها برای ما ارسال کنید تا در وبلاگ درج کنیم. یکی از طرفداران آقای دارایی با اسم سعید که از ایشان بسیار سپاسگذارم تمامی جلسات رو جامع و کامل برای من ارسال می کنند، شما که ادعای جانب داری از آقای حسنوند دارید چرا جلسات ایشان را ارسال نمیکنید؟؟ و حالا که ارسال نمی کنید چرا سعی میکنید جلسات کاندیداهای رقیب را کم رمق و بی اهمیت نشان دهید؟؟؟؟؟؟

آقای امیر خوشبختانه ما مردمی فهیم داریم. مردم ما خوب و ید را از هم خوب تشخیص می دهندو مطمئن باشید در این انتخابات هر که را مردم بخواهند پیروز است.


[ بیست و دوم بهمن 90 ] [ 04:40 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

در روز جمعه 21/11/1390جلسه ای در کوی لور منزل احمد قلاوند عضور شورای شهر در حمایت از اقای دارایی با حضور بیش از صدها نفربرگزار گردید.در این جلسه اقایان احمد قلاوند وعبدالحسن مختاری سخنانی در حمایت از اقای دارایی وپیرامون انتخابات ودلایل حمایتشان ایراد نمودند.ایشان پاکی وصداقت کاری سردار دارایی در مسئولیتهای گذشته شان ونیاز اساسی به تغییر وضع موجود با توجه به مسائل پیش آمده را یک ضرورت مهم وغیر قابل اجتناب دانستند.در حین برگزاری همایش آقای عزیزاله جودکی نیز با حضور خود در جلسه باعث شادی حضار گردیده واقای مختاری در یک حرکت جالب دست خود قلی کیانی وجودکی را به نشانه اتحاد بلند کرده که با استقبال بسیار خوب حاضرین در جلسه مواجه شد.در خاتمه نیز اقای دارایی با تقدیر وتشکر از همه مردم حاضر درجلسه وبانی ان اظهار امیدواری کرد که با کمک همه مردم شهرستان اندیمشک خارج از شعارزدگی وبدور از هیاهوبرای هیچ بتواند در صورت کسب اعتماد مردم مشکلات بسیار عدیده پیش روی مردم را مرتفع نماید.اقای دارایی خواستار برقراری عدالت حتی در زمینه های انتخاباتی گردیده واز اینکه برخی مسئولین شهر با خودروهای دولتی به کار تبلیغاتی برای برخی کاندیداهامشغول هستند اشاره کرده وآنها را به رعایت انصاف وحفظ حقوق بیت المال دعوت نمود.ایشان قول داد در صورتی که بعنوان نماینده مردم انتخاب شود برای همیشه پایانی خواهد بود بر استبدادوخود رای بودن وهیچ واسطه ای مابین خود ومردم نپذیرد همچنانکه در سمت های قبلی اش ودر کارنامه گذشته خود نشان داده عمل نموده وحتی درجه ای بسیار بالاتر از آن را به مردم نشان دهد.اقای دارایی کوی لور را مقر تشکیل اولین بسیج عشایر منطقه جهت حضور در جبهه دانسته که خود یکی از اعضای فعال آن بوده وهمواره با مشکلات ونارسایی های آن آشنا بوده وهست وجا دارد درصد بالایی از پروژه های شهری را دراطراف آن پیاده نموده تا بررونق اقتصادی آن افزوده گردد.

در پایان جلسه نیز اقای جودکی بدعوت اقای احمد قلاوند سخنانی ایرادنمود .وی با بیان شرح احوال انتخابات دور گذشته یاداور شد که با اقایان قلاوند وقلی کیانی در آن دور هم قسم شدند تا من بعد بطور واحد عمل نمایند که در این دوره نیز همان کار را پیگیری کردند که برادرعزیزم اقای قلاوند فعلا تصمیم دیگری گرفته وقابل احترام است اما ما اقای دارایی را فردی لایق وبا صداقت دانستیم واعتماد خود را نسبت به ایشان به مردم اعلام کرده وخواستار حمایت همه مردم از اقای دارایی هستیم.وی خواستار ان گردید که در این دوره نیز همچون دوره های گذشته با شعور مردم شهر بازی نشود وبا قول های مالی به درخانه های برخی عزیزان که در مضایق مالی هستند نروند که انصافا کاری زشت وناپسند وبدور از جوانمردی است.آقای جودکی اتحاد بوجود آمده در اطراف آقای دارایی را بی نظیر دانسته واین موضوع را بالا بردن مسئولیت سردار دانست وی در پایان گفتند که هیچ کدام از افراد شاخص حامی اقای دارایی چشمداشتی به وی ندارند چه اگر آنها اهل این حرفها بودن همین الان هم می توانستند آنرا از طریق دیگر ی نقد کنند که راهی بسیار آسانتر است واصولا ایشان اهل این بازیها هم نیستند وخاطرشان بیشتر به مردم ساده وبی اآلایش گرمتر است از سایرین واین چیزی است که طی شناختی که از سردار داریم دیده ایم.

نویسنده: سعید

پی نوشت مدید: باز هم از دوست عزیزم سعید تشکر میکنم. بسیار جامع و کامل بودو طرفداران دیگر کاندیداها نیز می توانند اخبارشان را برای ما ارسال کنند.
طبقه بندی: اخبار انتخابات نمایندگی مجلس،
[ بیست و دوم بهمن 90 ] [ 01:03 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

برخی از دوستان کم لطف گله کردند که چرا از آقای حسنوند مطلبی نمیزنید.خدا را شاهد میگیرم هر چه توان داشتم صرف کردم تا از ایشان مطلبی یا زندگینامه ای پیدا کنم و درج کنم اما انصافا پیدا نکردم. بعد از کلی گشت و گذار بالاخره این مطلب را با این عنوان در یکی از وبلاگ ها دیدم!

طرح / لایحه امضا شده توسط " فریدون حسنوند"

 
منبع:http://andimeshk1390.blogfa.com/
 
پی نوشت: به نظر من فعالایتهای بالا طبق ضوابط و آیین نامه و مسئولیت یک نماینده وظیفه ی هر نماینده است.

[ بیستم بهمن 90 ] [ 01:45 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

جلسه بزرگ فرهنگیان شاغل وبازنشسته در ستاد مرکزی دارایی در ساعت 21 چهارشنبه19/11/90 برگزار شد.در این جلسه بهرام دریکوند یکی از کاندیداهای فعلی وتائید صلاحیت شده در حمایت از سردار دارایی سخنان بسیار جالبی را بیان نموده واز تلاشهای پیدا وپنهان جامعه فرهنگیان در راستای تلاش برای تغییر وضع موجود بیان نمودند.آقای عبدالحسن مختاری پیشکسوت فرهنگی نیز با سخنانی نغز ودر قالب شعر دیگر سخنران این جلسه بودندکه بیانات ایشان با استقبال بسیار خوب حضار مواجه گردید.در پایان نیز اقای دارایی که خوشحالی خود را از این حضور بخوبی نشان می داد به برخی مشکلات جامعه فرهنگیان شهر اشاره نموده واز جمع بسیار خوب آنها تقدیر وتشکر کردند.اقای دارایی فرهنگیان یک شهر را نماد مشخصی از از توسعه در ابعاد مختلف معرفی کرده وبا فرصتهای از دست رفته بسیاری که حاصل از نادیده گرفتن توان این عزیزان بدست آمده اشاراتی نمودند.واز همه آنها درخواست کردند تا به کمک هم شهد شیرین عدالت را در اندیمشک گوارای وجود مردم شریف نمایند.

نویسنده: سعید


[ بیستم بهمن 90 ] [ 01:32 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

جلسه گروه ایاران بعنوان حامیان دارایی 16/11/1390 ساعت 9 شب در چهارراه سینا وکردوالی برگزار گردید.در این جلسه تعداد زیادی از جوانان وفرهنگیان حضور داشته ومهدی قلی کیانی در خصوص خط مشی گروهی که خود وچند تن از دوستانش از چند ماه پیش آنرا پایه گذاری کردند توضیحاتی ارائه نمود.وی خط انتخاباتی خود وگروهش را در انتخابات پیش رو حمایت از اقای دارایی دانسته وخواستار همکاری سایر گروهها واقشار حاضر در جلسه گردید.سپس دارایی سخنانی در خصوص مسائل شهرستان وبرنامه اصلی وی که همان برقراری عدالت در اندیمشک می باشد توضییح دادند.اقای دارایی ضمن اشاره به کلنگ های زنگ زده در خیلی پروژه های قبلی شهر که در زمین مانده اندو بیشتر جنبه تبلیغاتی داشتند از حضور رئیس جمهور جهت افتتاح نمایشی مسکن مهردر اندیمشک که قول آنرا نماینده فعلی داده انتقادکرد وخواستار حضور ایشان جهت رفع مشکل بیکاری این شهر گردیدکه به مرحله خطرناکی رسیده است. وی ضمن تشکر از حضور معلمین حاضر درجلسه از برنامه هایی در صورت انتخاب شدن از سوی مردم جهت اینده در امورمختلف شهری با بهره گیری از خرد جمعی بویژه جامعه فرهنگی شهر را بیان نموده واز نادیده گرفتن این عزیزان در بسیاری از از برنامه های پیشین شهرستان انتقاد کرد.

نویسنده: سعید

مدیر: باتشکر از دوست عزیزم سعید جان


[ هفدهم بهمن 90 ] [ 01:28 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

شخصی به اسم علی مسلمان که خود را از کرمان معرفی کرده نظری برای بنده گذاشته که بعلت وجود الفاظ بسیار زشت و رکیک نسبت به اقای دارایی صلاح ندانستم که در وبلاگ درج کنم. نمی خواهم از اقای دارایی جانب داری کنم اگر این مطالب را نسبت به هر شخصی می نوشتید مطمئن باشد که در وبلاگ درج نمی کردم چرا که برادر عزیز نسبت دادن اتهاماتی مانند فساد اخلاقی و اجتماعی یا همکاری با سارقان و مجرمین دارای بار حقوقی است و چنانچه شخص مقابل اعاده حیثیت کند باید در مراجع قضایی پاسخگو باشید. جناب اقای سید رضا موسوی استاد بنده بوده است. شما به جانب داری از ایشان این الفاظ را به کار بردید اما با شناختی که از اقای موسوی دارم مطمئنم که اگر ایشان هم حرف هایتان را بشنود از شما ناراحت می شود. چرا به هر قیمتی سعی داریم با تخریب دیگران به هدفمان برسیم؟؟؟ اگر شایسته ایم و مردم قبولمان دارند نیاز به تخریب و دادن تهمت های ناروا نیست. کاش میتوانستم نظرتان را به عموم مردم نشان دهم!!!!!!!


[ پانزدهم بهمن 90 ] [ 11:06 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

شب گذشته در کوی لوان تور جلسه آقای دارایی درمنزل اقای میدانی برگزار گردید.در این جلسه دکتر ذبیحی از شهرستان شوش بدعوت آقای مختاری در جلسه حاضر گردیده وسخنرانی مفصلی کردند.ایشان خود را دانش آموخته دوره پهلوی خواند وحواستار رعایت اخلاق ورفتار شایسته در انتخابات گردید.وی با بیان شرح حال ائمه اطهار(ع)سیره ایشان را راهگشای این امر دانسته وفاصله بسیار برخی قدرت دوستان زمانه کنونی را با ایشان ذکر کرده وضمن تائید اقای دارایی اورا یک نمونه خوب از مسئولین ساده زیست ودارای اخلاص در کار وعمل صالح دانست ودر پایان خواستار وحدت مردم در پایان انتخابات با هرنتیجه ای که بدست می اید گردید.

نویسنده خبر: سعید


[ پانزدهم بهمن 90 ] [ 11:01 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

اطلاعیه

شما هم در آگاهی مردم سهیم باشید

با سلام

مدیریت وبلاگ در نظر دارد خبرهایی از جلسات و همایش های کاندیداهای انتخابات نهمین دوره مجلس را با جزئیات کامل در وبلاگ درج نماید. لذا خواهشمند است چنانچه در جلسه ای شرکت کردید و دوست داشتید که جزییات جلسه با نام خودتان منتشر شود، مطلب را برای ما ارسال کنید تا در وبلاگ درج نماییم.

با سپاس مدیریت وبلاگ
طبقه بندی: اخبار انتخابات نمایندگی مجلس،
[ دوازدهم بهمن 90 ] [ 11:19 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

رییس ستاد انتخابات استان خوزستان گفت : کلیه امور و فرآیند انتخابات بر محور قانون، دستور العمل ها و روز شمار مربوطه اجرا می شود و هر عملی خارج از ضوابط قانونی انتخابات خلاف قانون است که مسولان مربوطه اقدامات قانونی را در وقت مقتضی انجام خواهند داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان حمید قناعتی هشدار داد : گردهمایی ، نصب بلندگو ، حرکت های کاروانی ، نشست های تبلیغاتی ، توزیع تراکت و نمادهای تبلیغاتی در خارج از وقت قانونی ممنوع می باشد .
وی افزود : با توجه به اینکه داوطلبان جهت احراز کرسی قانونگذاری رقابت می کنند باید توجه داشته باشند که اقدامات غیر قانونی آنان از نظر مردم، مسئولان اجرایی و نظارتی دور نخواهد ماند .
رییس ستاد انتخابات استان اظهار کرد : وقت قانونی تبلیغات داوطلبان نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از چهارم الی دوازدهم اسفند ماه می باشد و به زودی نیز جدول عناوین مجاز اقلام انتخاباتی و روش های تبلیغاتی داوطلبان از سوی ستادانتخابات استان و فرمانداری های حوزه های انتخابیه به اطلاع عموم مردم و داوطلبان خواهد رسید .

حمید قناعتی در پایان ازکلیه داوطلبان و طرفداران آنان خواست با رعایت مضامین قانونی در جهت برگزاری انتخاباتی با شکوه و به یاد ماندنی که عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی را رقم خواهد زد در زمان قانونی و تعیین شده تلاش کنند
طبقه بندی: اخبار انتخابات نمایندگی مجلس،
[ دوازدهم بهمن 90 ] [ 11:07 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

به نظر شما علت رد صلاحیت آقای جهانبخش قلاوند چیست؟

با توجه به اینکه آقای قلاوند در مرحله نهایی تایید صلاحیت ها با عدم موفقیت مواجه شد و صلاحیتش تایید نشد، عده ای بر این باورند که رایزنی های سردار دارایی دیگر کاندیدای حاضر در انتخابات باعث وقوع این امر شده که این عده طرفداران آقای قلاوند هستند. همچنین باور دارند با توجه به اینکه حضور آقای قلاوند می توانسته زنگ خطری برای کمیت آرای سردار دارایی باشد لذا با توجه به نفوذهایی که آقا ی سردار دارایی داشته آقای قلاوند را از عوامل و مجریان فتنه88 معرفی نموده و همین امر باعث رد صلاحیت ایشان شد. در مقابل عده ی زیادی از طرفداران آقای دارایی معتقدند که آنچه باعث رد صلاحیت شدن آقای قلاوند شده است جریانات دور قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی و تجمع های مقابل فرمانداری و آشوب ها و بیانیه های ایشان در آن مقطع زمانی بوده است. حال با توجه به اینکه شما مردم فهیم و با درایت شهرستان اندیمشک همواره با نظرات فهیمتان مردم را بیش از پیش نسبت به امور آگاه خواسته اید از شما خواهشمندم نظر خود را مستندا و مستدلا بیان فرمایید. ضمن اینکه نظرات شما برای عموم در صفحه اصلی وبلاگ درج خواهد شد.

با تشکر: مدیر وبلاگ
طبقه بندی: اخبار انتخابات نمایندگی مجلس،
[ سوم بهمن 90 ] [ 11:49 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

علی قیاسوند رئیس دادگستری شهرستان اندیمشک در گفتگو با سایت اندیمشک نیوز با بیان اینکه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در اسفند ماه امسال برگزار می شود دارای ویژگی های خاصی می باشد،ویژگی های همچون انقلابهای منطقه که از انقلاب اسلامی سال ۵۷ نشأت گرفته اند و مردم این کشورها به صراحت این موضوع  را تایید کرده اند،همچنین در حال حاضر دشمنان این مملکت به خاطرفتنه سال ۸۸ تبلیغات وسیعی انجام داده اند تا بتوانند این انتخابات را به چالش بکشند و مشکلاتی را برای برگزاری این انتخابات به وجود بیاورند .

وی در ادامه افزود:شهرستان اندیمشک  ویژگی خاصی دیگری نیز دارد که همانا عشیره ای و طایفه ای بودن مردم شهرستان است و با توجه    به انتخابات قبلی همه باید دست دردست هم بگذاریم تا ازتنشهای پیش رو بکاهید .

     اقای علی قیاسوند رئیس دادگستری شهرستان اندیمشک درادامه افزود : انتخابات  در کشورهای غیراسلامی به عنوان دمکراسی مطرح می شود.چون روند انتخابات در این کشوراخلاقگرا ودین محور نیست هر کاندیدای جهت کسب آرای دست به هرکاری همچون تخریب کاندیدای رقیب می زند و به هر وسیله ای برای جلب ارای مردم متوسل میشوند، ولی در کشورما چون همانگونه که رهبر عظیم انقلاب گفتند مردم سالاری دینی یعنی انتخابات مردم بر مبنای دین واخلاق است لذا توصیه ما به کلیه کاندیداهای عزیز این است که با توجه به موقعیت کشور وشهرستان از هرگونه تخریب یکدیگر خوداری نمایند وفقط دراثبات خودشان وبیان برنامه هایشان متمرکز شوند، الحمدالله  مردم ما، مردمی فهیم وآگاه هستند ومیتوانند با برسی کاندید های مختلف بهترین کاندید را انتخاب کنند .ما به طورجدی از کاندید ها میخواهیم که در چهارچوب قانون حرکت کنند وازانها میخواهیم جوی که دشمنان  ایجاد کرده اند را باصحبت هایی که درجمع طرفتاران خود می کنند را به نفع کشورواسلام خنثی کنند.

وی درایان گفت که دستگاه قضا باا شراف کامل مسئله انتخابا را رصد می نمایید وچنانچه تخلفی از طرف شخص یا اشخاص صورت گیرد برخورد قاطع وقانونی صورت میگیرد در همین راستار هم دردادسرا  وهم در دادگاه دو شعبه ویژه برای رسیدگی به جرائم انتخاباتی تشکیل شده که در کوتا ترین زما به تخلفات صورت گرفته رسیدگی خواهد کرد.

منبع: اندیمشک نیوز
طبقه بندی: اخبار انتخابات نمایندگی مجلس،
[ دوم بهمن 90 ] [ 12:58 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات