تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


1.   فرماندهی اطلاعات و عملیات تیپ مستقل بیت المقدس

2.   فرماندهی اطلاعات و عملیات برون مرزی سپاه اشنویه و ایرانشهر

3.   جانشین فرماندهی اطلاعات و عملیات قرارگاه حمزه سید الشهداء (س)

4.   معاون عملیاتی لشکر 57 حضرت ابوالفضل (ع)

5.   فرماندهی اطلاعات عملیات سپاه یکم قرارگاه حمزه سید الشهداء (س)

6.   معاونت عملیاتی قرارگاه مقدم سپاه ثارالله

7.   جانشین تیپ مهاباد

8.   فرماندهی تیپ مهاباد

9.  فرماندهی تیپ میاندوآب

10.  معاونت عملیاتی قرارگاه استانی شهید بروجردی

11.  فرماندهی حفاظت اطلاعات انتظامی استان ایلام و مشاور فرماندهی حفاظت اطلاعات کل کشور در

      مرز عراق

12.  فرماندهی حفاظت اطلاعات انتظامی استان خوزستان

13.  فرماندهی انتظامی استان کردستان

14.  فرماندهی انتظامی استان کرمان

15.  فرماندهی انتظامی استان خوزستان

16.  معاون استاندار خوزستان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

17.  معاونت استاندار خوزستان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز

18.  مشاور عملیاتی فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

19.  جانشین هیئت اعزامی به سازمان ملل

20.  جانشین هیئت مذاکر کننده با پلیس مرزی عربستان

منبع:http://www.daraee.ir/
طبقه بندی: بیوگرافی کاندیداها،
[ بیست و هشتم دی 90 ] [ 12:11 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

فروردین ماه سال 1342 در روستای سد دز و در خانواده ای ساده دیده به جهان گشود و در گهواره ی مادری پر مهر و محبت همچو سایر مادران این مرز بوم پرورش یافت تا بنابر فرموده امام خمینی (ره) که در همان سال در تبعید به سر می برند و در جواب دولت وقت فرمودند سربازان من در گهواره هستند در جوانی یکی از سربازان ایشان شوند .

مقطع دبستان و راهنمایی را در سد دز به پایان رسانید و مصادف با شکل گیری انقلاب اسلامی برای ادامه تحصیل به شهرستان اندیمشک مراجعه کرد ، علی الرغم مشقت ها و رنج های بسیار و شرکت فعال در کمیته ی تظاهرات و راهپیمایی ها موفق به  مدرک دیپلم گردید .

سه ماه از شروع جنگ تحمیلی می گذشت که ایشان وارد عرصه جنگ شد و تا پایان جنگ حضور فعال و چشمگیر داشت ، در تاریخ 11/11/66 زمانی که برای شناسایی شهر علی غربی عراق واقع در استان کوت عازم ماموریت شد ، پس از درگیری شدید بین نیروهای ایرانی و عراقی در حالی که به شدت مجروح شده بود به اسارت نیروهای عراقی در آمد و پس از تحمل 32 ماه اسارت در تاریخ 7/9/69 با سرفرازی به آغوش میهن اسلامی باز گشت .

در سال 1372 در رکاب هم رزم شهیدش سردار احمد کاظمی و جمعی از رزمندگان غیور منطقه کردستان را از لوث وجود حزب دمکرات پاکسازی کرد.

با پایان یافتن جنگ ، سردار خستگی ناپذیر عرصه های جهاد ، قدم در راه حفظ امنیت و نظم جامعه نهاد و فرماندهی انتظامی استان های کردستان ، کرمان و خوزستان را عهده دار شد .

در اندیشه سردار دارایی ، هرگزمال اندوزی و جمع آوری ثروت  جایی نداشته ، او تمام توانا و نیروی خود را صرف خدمت به کشور و تامین امنیت  مناطق تحت فرماندهی اش کرده است .
طبقه بندی: بیوگرافی کاندیداها،
[ بیست و هشتم دی 90 ] [ 12:02 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

اهداف و برنامه ها

۱- عدالت محوری و شایسته سالاری در همه امور

۲- پیگیری مطالبات واقعی مردم از طریق مبارزه با فقر-فساد و تبعیض

۳- سیستم محوری به جای شخص محوری

۴- برخورد با عوامل مفاسد اقتصادی و طرد آنها از نظام تصمیم گیری شهرستان

۵- تحول در مدیریت و حرکت با برنامه به سوی پیشرفت و آبادانی شهرستان

۶- عمل گرایی و به دور از شعار

۷- جوانگرایی و گردش نخبگان در مدیریت شهرستان

۸- افزایش حضور بانوان در سطوح مختلف مدیریتی شهرستان

۹- ملاقات عمومی منطقه ای  بدون واسطه در راستای رفع مشکلات مردمی

۱۰- نهادینه کردن ورزش و حمایت ویژه از نخبگان ورزشی

۱۱- ارتقاء کیفی مراکز فرهنگی و پژوهشی و توسعه مراکز علمی و دانشگاهی شهرستان

۱۲- ایجاد اشتغال پایا از طریق بهره مندی مفید از منابع و استعداد های طبیعی شهرستان 

 

عناوین و افتخارات

۱- مدیر نمونه کشوری

۲- استاد حوزه و دانشگاه

۳-دانشجو نمونه دانشگاه تهران

۴- مسلط به سه زبان انگلیسی- آلمانی- عربی

۵-دبیر شورای دانشجویی در دانشگاه تهران

۶- آزاده و جانباز

۷- مبلغ و مترجم حجاج بیت اله الحرام 

 

منبع: www.musavinia.blogfa.com
طبقه بندی: بیوگرافی کاندیداها،
[ بیست و هفتم دی 90 ] [ 11:58 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

متولد ۱۳۴۳ در خانواده مذهبی ساکن در حومه اندیمشک چشم به جهان گشود . ایشان فرزند سید امید فرزند سید عبدالعلی از تبار سادات موسوی منسوب به حضرت امام موسی کاضم (ع) می باشد. دوران ابتدائی را در دبستان داریوش ( شهید حسن هرمزی) طی نموده و نهایتا در هنرستان فنی طالقانی در رشته ساختمان مشغول به تحصیل شدند.اما از آنجا که ایشان همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی در سن ۱۴ سالگی به عنوان یکی از سربازان امام در عرصه های مختلف حضور داشتند. به مجرد شروع جنگ تحمیلی درس و مدرسه را رها نموده و به جبهه های حق علیه باطل شتافتند در پی صدور فرمان تاریخی امام مبنی بر تشکیل بسیج سید به عنوان فرمانده پایگاه امام حسن مجتبی به فعالیت ادامه داده و طی حضور ۲۰ ماهه خود در جبهه ها در عملیات های دهلاویه - سوسنگرد - فتح المبین و بیت المقدس شرکت جسته و حضور فعال داشتند و سر انجام در مورخه     ۲۶/۰۴/۱۳۶۱ و پس از حضور در عملیات رمضان مجروح گردیده و به اسارت نیرو های حزب بعث در آمدند.
ایشان در مدت ۸ سال و ۴۵ روز اسارت خویش در عرصه های مختلف مذهبی - علمی و آموزشی فعالیت نموده بنحوی که در این ایام به ۳ زبان انگلیسی - آلمانی و عربی تسلط کامل یافتند و با کوله باری از تجربه سالها اسارت و زندگی در تاریکی زندانهای صدام سرانجام در مورخه ۳۰/۰۵/۱۳۶۹ به آغوش گرم میهن اسلامی بازگشت.
سالها رنج و مشقت برای سید که به تأسی از جد بزرگوارش امام موسی کاظم (ع) متحمل آن گردیده بود نه تنها باعث خانه نشینی ایشان نگردید بلکه به محض مراجعت به وطن همچون گذشته به ندای رهبرش لبیک گفته و این بار در چند سنگر مختلف علم و دانش و مبارزه با تهاجم فرهنگی به جنگ با مشکلات گریبانگیر هموطنانش مشغول شد. سید ضمن حضور در سپاه همزمان مشغول تحصیلات ناتمام خویش گشت و در فواصل سالها ۱۳۷۰ الی ۱۳۷۶ ضمن انجام ماموریت های محوله سپاه موفق به اخذ لیسانس زبان خارجه با معدل ۶/۱۷ از دانشگاه تهران شد و در این سالها سه بار بعنوان دانشجوی نمونه دانشگاه تهران انتخاب شد.
ایشان بعد از اخذ مدرک دانشگاهی بعنوان مدرس حوزه و دانشگاه در مراکز آموزشی مختلف به تدریس مشغول شد.اما شوق خدمت گذاری به مردم سید را بر آن داشت تا به مدرک لیسانس بسنده نکرده و ضمن حضور مجدد در دانشگاه موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته زبان خارجه از دانشگاه علوم و تحقیقات شد.
ایشان در فاصله سالهای خدمت گذاری در عرصه های علمی - فرهنگی و دفاعی دست به اقداماتی زده که از آن جمله می توان به چاپ مقالات متعدد در جراید علمی و آموزشی کشور - برگزاری همایش های علمی بزرگ - برگزاری کنگره بزرگ قرآنی - کنگره شهدا جاوید الاثر - برگزاری جشن های ازدواج دانشجویی - برگزاری همایش های بزرگ عشایری و دهها مراسم فرهنگی و معنوی دیگر که ذکر آن در این مجال نمی گنجد اشاره کرد و در نتیجه این اقدامات وی در سال ۱۳۸۴ بعنوان مدیر نمونه در سطح کشور شناخته شد.
طبقه بندی: بیوگرافی کاندیداها،
[ بیست و هفتم دی 90 ] [ 11:48 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]

مدیریت وبلاگ در نظر دارد که بیوگرافی و سوابق کاری کاندیداها را در وبلاگ درج نماید لذا خواهشمند است چنانچه طرفداران کاندیداها از بیوگرافی و سوابقشان آگاه هستند در اختیار ما قرار دهند تا ذر وبلاگ درج نماییم. سپاسگذارم


[ بیست و دوم دی 90 ] [ 10:18 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]

با توجه به اینکه کار نماینده مجلس قانونگذاری است، کدام یک از کاندیداها در حوزه قانون و قانونگذاری می تواند فعالیت مثبت داشته باشد؟؟؟ یا اصلا آیا هر یک از این کاندیداها قانون را می فهمد؟می داند قانون چیست؟


[ بیست و یکم دی 90 ] [ 01:37 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
نظرات

صلاحیت جهانبخش قلاوند تایید نشد!!!!!!!!!!!

دیروز مورخ 20/10/1390 اعلام شد که صلاحیت کاندیداهای ثبت نام شده برای انتخابات دور نهم مجلس شورای اسلامی شهرستان اندیمشک بررسی شده است. بنا به خبر های واصله مهم ترین خبر انتشار این اسامی عدم تایید صلاحیت آقای جهانبخش قلاوند کاندیدای دور قبل می باشد که به نظر میرسد مهم ترین علت عدم صلاحیت ایشان از دید شورای نگهبان جریانان انتخابات ریاست جمهوری است. ضمن اینکه خانم بزرگی نیا نیز یک روز قبل از اعلام صلاحیت کاندیداها از کاندیداتوری انصراف داد.

پی نوشت: بنده حقیر بسیار تلاش کردم تا خبر را از منبع موثق تری دریافت و به شما عزیزان اطلاع دهم اما چون متاسفانه هنوز فرمانداری شهرمان دارای پایگاه اینترنتی نمی باشد تا بتوانیم خبر ها را موثق و کامل تر دنبال کنیم موفق نشدم. لذا چنانچه در روزهای آینده خبر ی کامل تر به دستمان رسید به اطلاعتان خواهم رساند.


[ بیست و یکم دی 90 ] [ 08:41 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]
نظرات
به نظر شما بهترین ویژگی که یک نماینده باید داشته باشد چیست؟آیا نماینده شهرمان جناب آقای فریدون حسنوند این ویژگی را دارد؟
[ نوزدهم دی 90 ] [ 01:47 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
نظرات

 جناب دکتر سلام
اتفاقا ایده بسیار خوبی است. من شخصا حاضرم استارت این کار رو البته به دور از هرگونه تخریب یا گرایش به سمت کاندیدای خاصی بزنم. و خواهشمندم چنانچه نظر یا مطلبی در این خصوص دارید برای بنده بفرستید تا در وبلاگ درج کنم. هدف همه ی ما قشر تحصیل کرده این است که آگاهی مردم را بالا ببریم تا بتونیم با یک انتخاب درست اصلح ترین فرد رو انتخاب کنیم و شاهد آبادانی شهرمون باشیم. پس چنانچه در این خصوص مطلبی دارید توی قسمت نظرات به صورت خصوصی یا برای بنده ایمیل کنید ضمن اینکه خوشحال میشم اشم شریفتون رو هم بنویسید. با تشکر


[ هفدهم دی 90 ] [ 04:33 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
نظرات

رییس ستاد انتخابات استان خوزستان از ثبت‌نام ۳۱۷ داوطلب حضور در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.
به گزارش ( دز ان ان)،  حمیدقناعتی در نشست خبری که امروز دهم دی ماه در محل استانداری خوزستان برگزار شد، با اعلام این خبر اظهار کرد: ۲۹۹ نفر از داوطلبان نهمین دوره مجلس شورای اسلامی مرد و ۱۸ نفر آن‌ها زن هستند.
وی افزود: از مجموع ۳۱۷ داوطلب، ۳ نفر فوق‌دیپلم، ۵۹ نفر کارشناس، ۲۱۰ نفر کارشناس ارشد، ۴۰ نفر دکترا و ۵ نفر دارای مدرک حوزوی هستند.
رییس ستاد انتخابات خوزستان با بیان اینکه بیشترین ثبت‌نام داوطلبان در حوزه انتخابیه اهواز و باوی بوده است، تصریح کرذ : ‌۹۵ داوطلب در این حوزه‌ها ثبت‌نام کرده‌اند که ۸۵ نفر آن‌ها مرد و ۱۰ نفر زن بوده‌ است. ثبت‌نام داوطلبان براساس دستور وزیر کشور از روز سوم دی‌ماه آغاز و در مدت هفت روز در ۱۴ حوزه انتخابیه استان انجام شده است.
قناعتی اظهار کرد: کمترین آمار ثبت‌نام داوطلبین نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با ۵ نفر ثبت‌نامی مربوط به حوزه انتخابیه شادگان بوده است. فراوانی سن داوطلبان در دامنه سنی ۴۱ تا ۴۵ سال بوده و ۲ نفر ۷۱  تا ۷۵ ساله در این دوره انتخابات ثبت نام کرده‌اند.
وی افزود: ثبت‌نام شدگان در حوزه‌ انتخابیه آبادان شامل ۱۵ مرد، اندیمشک ۱۳ مرد و چهار زن، ایذه و باغملک ۳۸ مرد، ماهشهر ۱۸ مرد، بهبهان ۲۳ مرد، خرمشهر ۱۳ مرد و یک زن، دزفول ۱۸ مرد، دشت آزادگان ۱۷ مرد، رامهرمز و رامشیر ۱۲ مرد، شوش دانیال ۸ مرد، شوشتر ۱۶ مرد و ۲ زن، مسجدسلیمان ۱۸ مرد و یک زن می‌شوند.
قناعتی ادامه داد: به دلیل اینکه ممکن است برخی از داوطلبان و ثبت‌نام شدگان شرایط و صلاحیت لازم را نداشته باشند به آن‌ها توصیه می‌شود قبل از تایید صلاحیت، تبلیغ نکنند.
رییس ستاد انتخابات خوزستان تصریح کرد: به دلیل اینکه در دوره گذشته داشتن مدرک کارشناسی شرط لازم برای داوطلب شدن در اتنخابات بود و در این دوره مدرک مورد نیاز کارشناسی ارشد است تعداد ثبت‌نام شدگان نسبت به دوره گذشته کمتر است.
وی در زمینه زمان بررسی و اعلام نتایج صلاحیت داوطلبان حضور در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: حداکثر ظرف ۱۰ روز پس از پایان آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان، صلاحیت داوطلبان در جلسات مشترک هیات‌های اجرایی و نظارت  براساس گزارشات واصله از مراجع چهارگانه شامل وزارت اطلاعات ، دادستانی کل کشور، پلیس بین‌المللی و سازمان ثبت‌احوال کشور بررسی می‌شود.
قناعتی تصریح کرد: مراجع چهارگانه باید پرونده و مستندات خود را به وزارت کشور اعلام کرده و وزارت کشور نیز باید این مدارک را در اسرع وقت در اختیار هیات‌های اجرایی و نظارت استان قرار دهد.
وی ادامه داد: بنابراین هیات‌های اجرایی و نظارت باید در مدت اعلام شده یعنی تا ۱۰ روز پس از پایان ثبت‌نام، براساس مستندات و مدارک کتبی مراجع چهارگانه، نسبت به بررسی صلاحیت داوطلبان اقدام کنند.
قناعتی اظهار کرد: در ماده ۲۸ قانون انتخابات، ۲ شرط به صورت شفاف برای داوطلبان ثبت‌نام در انتخابات مجلس ذکر شده که این شروط در واقع شامل ابراز وفاداری به قانون اساسی و اصل ولایت مطلقه فقیه و اعتقاد و التزام عملی به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌شود. بنابراین تمام داوطلبان باید این ۲ شرط را احراز کنند.
وی گفت: مراجع چهارگانه پس از دریافت مشخصات داوطلبان، ۵ روز فرصت دارند تا مستندات مربوط به داوطلبان را به صورت کتبی به وزارت کشور اعلام کند.
قناعتی ادامه داد: فرماندار موظف است در صورت رد صلاحیت هر داوطلب ظرف یک روز مراتب رد صلاحیت را به آن داوطلب ابلاغ کند و داوطلب رد صلاحیت شده چهار روز  فرصت دارد که شکایت کند.
وی افزود: ما به عنوان مجریان انتخابات مصمم هستیم براساس چهار اصل راهبردی عدالت محوری، قانون‌گرایی، امانت داری و حضور حداکثری مردم، امور اجرایی انتخابات را با کمک و همراهی تمام فرمانداران، بخشداران، عوامل اجرایی با حفظ امانت‌داری کامل و صیانت از آرای مردم انجام دهیم.
قناعتی خاطرنشان کرد:‌ به واسطه انتخابات عرصه خدمت بزرگ‌تری بر روی خدمتگذاران باز می‌شود به همین دلیل همه ما در تلاش هستیم تا به فضل الهی و براساس فرمایشات و راهبردهای اعلامی از سوی مقام معظم رهبری و دولت خدمتگذار به گونه‌ای عمل کنیم که وحدت ملی پایدارتر شود.
رییس ستاد انتخابات استان خوزستان اظهار کرد: بنابراین از تمام داوطلبانی که به عرصه انتخابات ورود پیدا کرده‌اند انتظار می‌رود تا در روند تبلیغات و بیان مطالب خود از سیاه‌نمایی و پر رنگ کردن اختلافات قومی و قبیله‌ای و هر آنچه که پایه‌های وحدت ملی را به خطر بیاندازد پرهیز کنند و آن ها باید به گونه‌ای عمل کنند تا هم‌گرایی بیشتر شود.

منبع: ایسنا

پی نوشت مدیر: همانطور که در بالا آمده است متوجه شدیم که 13 مرد و چهار زن در حوزه انتخابیه اندیمشک ثبت نام کرده اند. خبر های موثقی در باره اسامی این افراد در دست نداشتیم لذا قادر نبودیم اسامی آن ها را درج کنیم.چنانچه کسی از شما عزیزان از اسامی این افراد اطلاع دارد در قسمت نظر خواهی درج کند تا برای آشنایی بیشتر عموم اسامی انان را اعلام نماییم.


[ یازدهم دی 90 ] [ 12:35 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]
نظرات
دردومین روز ثبت نام از کاندیدا های نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان اندیمشک تا پایان روز دوم آقایان ۱مر- سید رضا موسوی نیا ۲ -احمد مریدی ۳-محمد تقی صفری ۴- صید عیسی دارایی ۵- عبدالحسین ملکی با حضور در محل فرماندار ثبت نام نموده اند.
[ پنجم دی 90 ] [ 05:03 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
نظرات

دوستان عزیز سلام

از حضور گرم شما دوستان عزیز در وبلاگ و شرکت در نظر سنجی و همچنین نظرات کاملا هوشمندانه شما عزیزان سپاسگذارم. از شما خواهشمندم در خصوص مطالبی که در این وبلاگ درج می شود نظر خود را با در نظر گرفتن اخلاق نیکو و جدای از هر گونه تخریب بفرمایید. ضمن اینکه مدیریت وبلاگ تمامی نظرات شما را کامل و جامع و بدون سانسور تایید و ثبت خواهد کرد.

لازم میدانم اعلام کنم که این وبلاگ پایگه تبلیغاتی برای هیچ کاندیدایی نمی باشد.

در ضمن چنانچه مطلب مفیدی برای درج در وبلاگ دارید به ایمیل زیر یا در قسمت نظر خواهی ارسال کنید تا در وبلاگ درج شود.

 آدرس ایمیل:  m2416@ymail.com


[ سوم دی 90 ] [ 01:56 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
نظرات

چه کسی کاندیدا خواهد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امروز 3/10/ 1390 اولین روز ثبت نام کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی!!!!!!

خبرها حاکی از آن است که ثبت نام چهار نفر در این دوره قطعی است که احتمال دارد چند نفر دیگر به کاندیداها اضافه شود. چهار نفر به نام های : فریدون حسنوند،صید عیسی دارایی،سید رضا موسوی و جهانبخش قلاوند قطب های این دوره هستند که باز هم سردرگمی خاصی را برای مردم ایجاد کرده اند. ثبت نام تا روز نهم دی ماه ادامه دارد و باید دید چه کسانی پای در این عرصه خواهند گذاشت. در روزهای آتی خبرهای داغتری از ثبت نام کاندیداها خواهید شنید.

لطفا منتظر بمانید


[ سوم دی 90 ] [ 01:53 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
نظرات
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات