تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


استاندارخوزستان رییس و اعضای ستاد انتخابات این استان را منصوب کرد

استاندارخوزستان رییس و اعضای ستاد انتخابات این استان را منصوب کرد

 

عبدالحسن مقتدایی استاندارخوزستان دراحکام جداگانه ای رییس و اعضای ستاد انتخابات استان خوزستان درامر برگزاری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری  را منصوب کرد

  دکتر مقتدایی فرج ا... خبیر معاون سیاسی و اجتماعی خود را به عنوان رییس ستاد انتخابات استان خوزستان برگزید.

  سایر  اعضای ستاد انتخابات استان خوزستان که طی احکام جداگانه ای ازسوی استاندارخوزستان منصوب شده اند، بدین شرح است :

 - قدرت  دهقان معاون امنیتی وانتظامی استاندار به عنوان عضو ومسوول کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات استان خوزستان

- علی عماد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی به عنوان عضو و مسوول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات

- محسن اورکی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری خوزستان به عنوان دبیرستاد انتخابات استان

-سید کریم سید نور مدیرکل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به عنوان عضو و مسوول کمیته حقوقی ستاد انتخابات

 - خسرو پیرهادی مشاور و مدیرکل حراست استانداری به عنوان عضو و مسوول کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان خوزستان منصوب شدند.

- جمال درویش مشاور استاندار درروابط عمومی و امور بین الملل به عنوان عضو و مسوول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات

- محسن سزاری مدیرکل فناوری و اطلاعات استانداری به عنوان عضو ومسوول کمیته فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات منصوب شدند.

 

 

 

متن حکم رییس ستاد انتخابات استان خوزستان بدین شرح است :

جناب آقای فرج ا... حبیر

معاون محترم سیاسی و اجتماعی

سلام علیکم

با عنایت به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیرو امید در برگزاری هرچه باشکوهتر و قانون مدار انتخابات و به استناد ماده 25قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 9 قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری به موجب این حکم جنابعالی را باحفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان درامر برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب می نمایم .

   فراهم سازی همه تمهیدات لازم و ضروری برای برگزاری انتخاباتی درشان و تراز مردم بزرگ و رشید استان خوزستان ، انتخاباتی که درآن    حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مرّ قانون و درفضایی امن و توام با نشاط و آرامش کاملا رعایت گردد ، وظیفه و ماموریت خطیرجنابعالی است که انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات و با تلاش و کو شش نسبت به آن اهتمام نمائید.

  برای تحقق این مهم تشکیل و راه اندازی ستادی با حضور معاونین امنیتی و انتظامی , توسعه مدیریت و منابع انسانی , مدیران کل ادارات سیاسی , انتخابات و تقسیمات کشوری , مدیریت عملکرد , بازرسی و امور حقوقی , حراست , روابط عمومی و امور بین الملل ، فناوری و آمار و اطلاعات امر ضروری و مورد تاکید است

  بدیهی است کلیه معاونین , مدیران و سازمان های وابسته , فرمانداری ها و بخشداری ها نهایت همکاری را باجنابعالی به عمل خواهند آورد . ضمن انکه کلیه دستگاههای اجرایی نیز براساس ماده 11 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 77 آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت .

    امید است درپرتو عنایت حق تعالی و رهنمود های مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیروامید انتخاباتی با شکوه و قانونی با مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مومن و تقویت هرچه بیشترنظام مقدس جمهوری اسلامی برگزارگردد.

                                                                     عبدالحسن مقتدایی 


[ بیست و چهارم اردیبهشت 94 ] [ 01:37 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات