تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


سلام ماشااله

حالت چطور است؟ حال ما که خوب است اما تو باور نکن. کجایی برادر؟ کجایی که دلمان برایت سخت تنگ است. کجایی که محفلمان عاری از حرف های سنجیده ات و نگاهمان محروم از چهره دل نشین و لبخند زیبایت است. کجایی که این روزها احساس نیاز سرتاپایمان را فراگرفته و در به در خیالی آسوده ایم.

آری عزیزم باز هم بوی انتخاب و انتخابات از شهرمان می آید. باز هم جلسات شبانه و استعفاها و سلام و احوالپرسی های طمع دارو ختم و عروسی های بی دعوت! همان شهری که آرزویت خدمت به مردمان خوبش بود . همان شهری که برای آبادی اش همه چیزت را فدا کردی. قرارمان مگر این بود برادر؟ مگر انتخابات بدون ماشااله هم می شود؟ خدایت بیامرزد مرد روزهای سخت بودی .

اما خیالی نیست . تونیستی اما آیینه تمام نمای تو دل گرممان می کند. مهدی را می گویم که جمال و کمالش از تو بیشتر نباشد کمتر هم نیست. او باید باشد باید به میدان بیاید و راهت را ادامه دهد چرا که راهت خدمت صادقانه و بی منت بود.

بدین وسیله  ما جمعی از جوانان شهرستان اندیمشک حمایت خود را از کاندیداتوری مهدی قلی کیانی برای انتخابات مجلس دهم اعلام کرده و از ایشان خواهشمندیم کاندیداتوری خود را اعلام نماید.

 

پی نوشت: این متن توسط یکی از کاربران فرستاده شده که از ذکر نام خود نیز خودداری نموده و خواسته اند که منتشر شود.

 
طبقه بندی: اخبار انتخابات نمایندگی مجلس،
[ دوم اردیبهشت 94 ] [ 05:09 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات