تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


به دوستان عزیزم و کاربران محترم و مردم فهیم شهرستان اندیمشک،شهرک های حومه . بخش الوار گرمسیری سلام میکنم و از خداوند منان توفیق های روزافزون را برای مردم خوبمان خواستارم. بعد از مدت مدیدی کار ناپسند یکی از دوستان وبلاگ نویس وادارم کرد چند خطی در خصوص کار قبیحش و اقدام ناشایستش قلم بزنم.
مدت کوتاهی است وبلاگی با نام افشاگری اندیمشک با آدرسhttp://andimeshk-azad.blogfa.com اقدام به انتشار مطالبی کذب و واهی نسبت به بنده و بعضی از اعضای محترم شورای شهر و شهروندان محترم نموده و با نوشتن مطالبی بدون سند و مدرک سعی در تشویش اذهان عمومی دارد. در یکی از پست های ایشان در خصوص وبلاگ اصلح ترین مطلبی کذب منتشر شده که بعنوان مدیر این وبلاگ پر مخاطب لازم میدانم به دفاع از خود بپردازم.اینجانب مدیریت وبلاگ اصلحترین رااز اوایل انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی شروع کرده و همواره در راستای آگاهی مردم قدم برداشته ام. قبول دارم گاهی نوشته هایم رنگ و بوی جهت گیری به سوی حزبی خاص یا شخصی خاص داشتند اما خدا را شاهد میگیرم با هدف و نیت خاصی نبوده است. قبول دارم که در امر اطلاع رسانی کاستی هایی داشته ام و شاید گاهی سلیقه ای عمل کرده ام اما همیشه تلاش کرده ام به هیچ حزب و گروهی و شخصی اهانت نشود و چنانچه ناخواسته این کار صورت گرفته است ابتدا از خداوند متعال طلب مغفرت میکنم و بعد از آن شخص محترم پوزش می خواهم.
برادران و خواهرانم چرا به آسانی با دادن نسبت های ناروا به یکدیگر کرامت انسانی را زیر پا می گذاریم! چرا القابی ناشایست به هم می دهیم! سیاست  و قدرت نادرست حاکم بر شهرمان چقدر می ارزد  که به خاطرش ارزش ها را فراموش کرده ایم؟ مدیر محترم وبلاگ مورد نظر از انتشار مطالبی کذب (بنده شخصا از ده نفر از اعضای شورای شهر سوال پرسیدم در خصوص برخی از مطالب و هر ده نفر آن ها را کذب محض دانستند) چه منفعتی به شما و مردم عزیزمان می رسد؟ از تهمت ها و توهین های بی اساس شما چه نتیجه ای جز تشویش اذهان عمومی حاصل می شود؟
بنده بعنوان مدیر یکی از وبلاگ های پربازدید شهرمان به همکاران وبلاگ نویسم پیشنهاد میدهم با تشکیل گروهی منسجم در راستای اطلاع رسانی درست به مردم با در نظر گرفتن کرامت انسانی مسئولین شهر و رضایت خداوند متعال گام برداشته و زین پس اجازه ندهیم احدی با انتشار مطالب کذب موجبات نگرانی مردم را فراهم کند. چنانچه با پیشنهاد بنده موافقید در ذیل همین مطلب موافقت خود را اعلام نمایید.

با تشکر از شما
مدیر وبلاگ اصلح ترین

[ بیست و چهارم خرداد 93 ] [ 07:04 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات