تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


اندیمشک باز هم در معرض تجاوز قرار گرفت


مدتی است خبرهای ضد و نقیضی از پیشروی شهر همجوار یعنی دزفول تا ابتدای کوی جمهوری(کوی نیرو) شنیده می شود. شنیده ها حاکی از آن است که همانند سال های گذشته که از کوی سوم شعبان که مرز بین دزفول و اندیمشک بوده و حتی اسنادی هم از گذشته دال بر صحت این مموضوع موجود می باشد تابلوی به دزفول خوش آمدید جلو و جلوتر آمده تا به دانشگاه جندی شاپور رسیده، باز زمزمه هایی از پیشروی بیشتر این تابلو تا ابتدای کوی نیرو به گوش می رسد.
در روز های گذشته جلساتی با اعضای شورای شهر و شهردار و فرماندار دو شهر برگزار شده و هردو طرف مدارک و اسناد خود را ارائه داده و مذاکراتی را انجام داده اند. اما خروجی این مذاکرات چه بوده و چه خواهد شد خدا می داند!!!!!!!!!!
سکوت نماینده عزیز شهرمان در این خصوص هم جای بسی تعجب دارد چرا که با رایزنی های سیاسی در سطح بالا مطمئنا راحت تر می توان به نتیجه مطلوب دست یافت اما عدم حضور نماینده محترم جناب دارایی در جلسات و سکوت ایشان جای نگرانی دارد!
مسئولین محترم شهر، اعضای شورای شهر،شهردار محترم، فرماندار محترم، نماینده محترم و شما مردم فهیم نگذارید زیاده خواهی دیگران باعث شود یک وجب از خاک شهرمان را از دست بدهیم. نگذارید اتفاق تلخ سال های قبل باز تکرار شود و دست تجاوز به سوی شهرمان دراز شود.پی نوشت: دوستان وبلاگ نویس رسانه ای کنید. لطفا!


طبقه بندی: اخبار اندیمشک،
[ بیست و هفتم اردیبهشت 93 ] [ 05:51 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات