تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


انتشار کتابچه تشریح عملکرد نماینده مردم اندیمشک

چندی پیش کتابچه ای توسط جناب آقای دارایی تهیه و توزیع شد تحت عنوان رد پای خدمت که گزارشی از عملکرد تقریبا دوساله ایشان در ان نوشته شده است. شفاف سازی و ارائه گزارش به مردم کاری بسیار پسندیده و واجب برای هر مسئولی می باشد اما این شفاف سازی باید در جهت رفع ابهامات صورت گیرد نه ابهامات جدیدی  را برای عامه مردم به وجود بیاورد. کتاب رد پای خدمت آنچنان که باید و شاید حق مطلب را ادا نکرده است و گاها مواردی در آن مشاهده می شود که منطقی به نظر نمی رسد. برخی از بندهای این کتاب یا مشکل نگارشی دارند و یا صرفا برای حجیم کردن کتابچه به کار برده شده اند که خدایی ناکرده می تواند موجبان یه سخره گرفتن مردم فهیم شهرمان را فراهم کند. مواردی در این کتاب گنجانده شده است که از وظایف عادی و روزمره نماینده هر شهر می باشد و نیازی به درج آن نبوده مثل ملاقات با مسئولین کشوری و مخصوصا وزرا و معاونین وزرا. از آن طرف مواردی نیز هست که عملکرد خاص مدیران ادارات می باشند و حتی کوچکترین ارتباطی با نماینده شهر ندارد. اینکه در فلان خیابان لوله کشی آب انجام شده است یا روشنایی معابر ترمیم شده است چه ارتباطی با نماینده شهر دارد؟؟؟؟ اداره مربوطه از بودجه مصوب استفاده کرده و اقدام به کار مورد نظر کرده است. حقیر منتقد آقای دارایی نمی باشم اما بهتر بود به جای انتشار عملکرد روسای ادارات شهر از اندک اقدامات خود می نوشت ولو اگر در یک صفحه آن را منتشر میکرد.

در ایام نوروز نیز جلساتی به صورت پرسش و پاسخ برگزار کردند که با استقبال بسیار ضعیف مردم مواجه شد مثلا به نقل از سایت اریترین در جلسه شهر بیدروبه که بالغ بر 5000 نفر جمعیت دارد تنها 300 نفر حضور داشتند یا در شهر حسینیه که خود به صورت اتفاقی شاهد آن بودم  کمتر از 100 نفر حضور داشتند. ای کاش جناب آقای دارایی و دوستان نزدیکشان یا همان اتاق فکرشان علت حضور کم  و استقبال ضعیف مردم را جویا شوند و به دنبال رفع نقطه ضعفشان باشند.

 

پی نوشت: لطفا نظر خود را در خصوص کتابچه ردپای خدمت بنویسید.

باتشکر: مدیر اصلحترین


[ هجدهم فروردین 93 ] [ 11:09 ق.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات