تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


هشدار به اعضای محترم شورای شهر

نمیدانم چطور و از کجا شروع کنم. نمیدانم چگونه بگویم که سیخ نسوزد کباب(مردم) که همیشه سوخته بوده و هست و ظاهرا خواهد بود.سالهاست که به قول خودتان کشتی شورای شهر اندیمشک و شهرداری اش به گل نشسته و همه خود را ناخدا و منجی ای خواندید که میتوانید کشتی را از گل گرفته و به اقیانوس آرام و بی تلاطم بسپارید.گذشته ثابت کرده است که اگر در یک مجموعه اختلاف اساسی باشد هرگز به سرانجام نمی رسد. میان شما اختلاف است و ما مردم در هراسیم. اختلافی که بین شماست اختلاف سلیقه نیست و اختلاف اساسی است.ما مردم در هراسیم که کشتی شهرمان بیشتر در گل فرو رود!!!!!!

ما مردم اندیمشک به شما یازده عضو محترم شورای شهر هشدار می دهیم که اختلافات را کنار بگذارید و به سوگندی که برای مردم خوردید پایبند باشید. یادتان که هست در ایام تبلیغات چه وعده هایی به مردم دادید!شخصا در سخنرانی تک تک شما حضور داشتم و همه ی شما از وحدت و همدلی در شورای شهر سخن گفتید. وحدت و همدلی که در مدت کوتاهی که از خدمت شما به مردم می گذرد آثاری از ان به چشم نمی خورد.

بعضی از شما در محافل خصوصی و حتی عمومی از همکارانتان انتقاد تند می کنید،بعضی از شماها در وبلاگ های شخصی حرف هایی رو میزنید که جز تشدید کردن اختلاف فایده ای برای مردم ندارد. اعضای محترم شورای شهر این مردم بودند که به شماها اعتماد کردند نگذارید از انان سلب اعتماد شود. نگذارید مردم از شماها ناامید شوند.

این بار فقط به هشدار بسنده می کنیم اما اگر نیاز باشد حرف هایی خواهیم زد که تک تک شماها مجبور باشید به مردم توضیح بدهید!!!!!!!!

 

مدیر وبلاگ اصلح ترین


[ بیست و ششم مهر 92 ] [ 06:02 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات