تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


بسمه تعالی

باسلام


به مردم غیور و همیشه در صحنه اندیمشک به ویژه در صحنه انتخابات

با عرض تبریک به مناسبت رقم خوردن حماسه سیاسی در 24 خرداد توسط شما مردم در شهر عزیزمان از تمامی شما دوستان عزیزان یاران خود و دیگر کاندیدها که تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر رقم خوردن این عرصه انجام دادید تشکر میکنم.سپاسگذارم که به تحقق پیام "آن مرد آمد" کمک کردید.

امیدوارم حال که به عنوان یکی از اعضای شورای شهر اندیمشک در دوره چهارم پذیرفته شده ام در کنار دیگر دوستان بتوانم در زیباسازی چهره شهر تمام تلاش خود را به کار گیرم و بتوانم گوشه ای از زحمات شما را جبران کنم هر چند آن روزی که خود را کاندید کردم این را وظیفه دانستم و میدانم.باز هم سپاسگذارم.


در ادامه خاطر نشان میکنم که به یاد داشته باشید که راه و کار من از شورای شهر آغاز شده و تا سربلندی نام شهرم و مردمانش ادامه خواهد یافت و نیامده ام که در شورای شهر به عنوان عضو کوچکی از آن باشم بلکه راهی بزرگ و رسالتی بزرگ را در نزدیکی خود وشما می نگرم که برای تحقق آن به یاری همه ی شما دوستان و یاران و همشهریان نیاز دارم.هرچند که به گفته ی خیلی از مردم یک شگفتی رقم زدید و مرا از میان خود بدون اندک هیاهویی به اوج رسانیدید ولی این اوج زمانی به سرحد می رسد که به هدف نهایی برسیم پس تا آن روز منتظر باشید که نزدیک است.

در پایان خاطر نشان میکنم که از این پس وب سایت بنده بعنوان وب سایت اطلاع رسانی به فعالیت خود ادامه میدهد تا هم از رهنمود های شما دوستان استفاده کنم و هم فعالیت های خود را برایتان بازگو کنم.


آن مرد آمد....
محمد رضا بختیاری
دوشنبه27/03/1392

[ بیست و هشتم خرداد 92 ] [ 01:17 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات