تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


هاشم هاشمی فر در همایش انتخاباتی فرهنگیان

شهردار بالاترین مقام مدیریت خدمات شهری است و نه سیاسی و نباید انتخاب او سیاسی باشد

همایش انتخاباتی با اهداف یجاد شور و شوق انتخاباتی جهت حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر در تالار مهر اندیمشک برگزار شد.

در این همایش که بیش از پانصد فرهنگی و مهندسین سدهای گتوند و کرخه حضور داشتند هاشم هاشمی فر به نام گذاری سال حماسه سیاسی تو سط مقام معظم رهبری اشاره کرد و شاه بیت غزل حماسه سیاسی را انتخابات خواند و عنوان کرد: نمود بیشتر این حماسه در حقیقت در انتخابات ریاست جمهوری است و در شرایط کنونی و تبلیغات بر علیه نظام اهمیتش بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند انتخابات مال یک سلیقه نیست مال همه سلیقه ها و جریان های سیاسی است. در انتخابات و اداره کشور جریانات مختلفی داریم که به طور طبیعی اختلاف سلیقه هایی هم هست و این بسیار مثبت است. چرا که وقتی اختلاف سلیقه باشد رقابت پیش می آید و وقتی رقابت باشد سازندگی و تو سعه پیش می اید.

هاشمی فر در مورد انتخابات شورا گفت: نیروی خنثی که جرات و جسارت نداشته باشد از حق دفاع کند انتخاب نمی کنیم. نیرویی انتخاب می کنیم که فردا هر کسی در هر جایگاهی به او امر و نهی کرد جایگاه خود را بشناسد و رسالت شورا را بداند نه اینکه غلام حلقه به گوش و مطیع دیگران باشد.

وی افزود خیلی خوب است که مسئولین شهرستان با هم هماهنگ برای پیشبرد و توسعه اهداف شهرستان تلاش کنند ولی اینکه در کار و وظایف یکدیگر دخالت کنند کار پسندیده ای نیست . بنده در شورای شهر وظایفی دارم، فرماندار و نماینده هم هرکدام وظایفی دارند.

وی به ماده ده قانون شورا در مورد حضور مسئولین در جلسات شورا اشاره کرد و گفت: بر اساس این ماده استانداران فرمانداران و نمایندگان می توانند در جلسات شورا شرکت کنند اما حق رای ندارند.این حق رای را مردم بر اساس انتخابات و دموکراسی به وکلای خودشان واگذار کرده اند و پذیرفته نیست مسئولی دخالت کند.

وی در این باب افزود: اگر یک شورای مقتدر داشته باشیم نفس و رسالت شورا رعایت شده باشد نیاز به دخالت نماینده نیست و شورا می تواند همراه نماینده باشد . شوراهای گذشته از ان مرحله خیلی به بیراهه رفته و اصلا پرت شده بود.

هاشمی فر در مورد مشکلات شورا گفت: مشکلات شورا بر هیچکس پوشیده نیست همه شما بچه این شهر هستید و تعصب این شهر را دارید. و می خواهید شهری فعال و پاکیزه داشته باشد.نقدی که به شورای گذشته وارد است این است که به مردم گزارش کار نداد. کار منفی هم نمودش از مثبت بیشتر است.ممکن است کار مثبت هم انجام داده اند ولی اطلاع نداده اند.

وی عهده دلایل عدم موفقیت شورای گذشته را عدم استقلال رای ،باند بازی و سیاسی کاری و سیاست زدگی در شورا دانست و افزود: این به هیچ وجه پذیرفته نیست . بحث خدمات شهری اصلا به سیاست ربط ندارد. شورای شهر اصلاح طلبی و اصول گرایی را نمی پذیرد. بلا و افت شهرستان در کل این سیاسی کاری ها و باند بازی ها و سیاست زدگی شدید است.

وی در مورد انتخاب شهردار نیز گفت: شهردار بالاترین مقام مدیریت خدمات شهری است و نه بالا ترین مقام سیاسی و نباید انتخاب او سیاسی باشد.

 

پی نوشت مدیر:برگرفته از وبلاگ شخصی هاشم هاشمی فرwww.hashemhashemifar.mihanblog.com

 
طبقه بندی: اخبار انتخابات شورای شهر،
[ پنجم خرداد 92 ] [ 12:48 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات