تبلیغات
اصلح ترین اندیمشک

اصلح ترین اندیمشک
اندیمشک سرای مردم غیور و قهرمان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظر خود را راجع به مطالب وبلاگ بگویید.


 

سوابق شغلی:

 1-کارشناس حقوقی اداره آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک

2-مدیر وموسس دبیرستان شاهد علوی

3-ریاستادارهفرهنگوارشاداسلامیشهرستاناندیمشک

4-مدرس دانشگاه

افتخارات :

الف مدیر نمونه شهرستان در سال 1389

ب-دبیر شورای فرهنگ عمومی  نمونه استان خوزستان سال 1390

ج-مدیر نمونه قرآنی استان خوزستان در سال 1391

برنامه ها:

1-    برای جلوگیری ازروز مرگی وتسریع دررفع برخی مشکلات اساسی شهر، تدوین برنامه ای چند ساله جامع وفراگیر ،بطوریکه رشد همه جانبه شهر رادرهمه حوزه های عمرانی فرهنگی واجتماعی وغیره به دنبال بیاورد .

2-اصلاح اساسی درساختار اداری شهرداری .این راهکار دارای ابعادی است :الف-راه اندازی اتوماسیون اداری برای جلوگیری از هدررفت انرژی وبروکراسی پیچیده اداری .ب-الکترونیکی کردن بسیاری ازخدمات شهری  شهرداری که بتواند علاوه برتسریع در امور وتکریم ارباب رجوع از فساد اداری نیز جلوگیری نماید. ج-راه اندازی سامانه ارتباط با ارباب رجوع برای دریافت انتقادات وپیشنهادات مردمی واخذ طرح های کارشناسی مردم جهت اصلاح امور شهری.

3.تصویب مصوباتی کارشناسی شده وعادلانه جهت گسترش عدالت اجتماعی ورفع تبعیض دربهسازی وآبادانی مناطق مختلف شهر اندیمشک.

4.برنامه ریزی جهت قانونمند کردن معاملات شهرداری وعقد قرارداد با پیمانکاران ومجریان طرح های عمرانی شهری وساماندهی ونظارت دقیق براجرای طرح ها به منظور جلوگیری ازهدررفت سرمایه های  مردم .

5.شفاف سازی در بودجه شهرداری و شورای شهر با اطلاع رسانی عمومی  در آمد ها و هزینه ها و همچنین اعلام  تفریغ بودجه  به شهروندان.

6.به جای فروش اموال سرمایه ای شهرداری جهت  پرداخت بدهی ها، برنامه ریزی علمی  به منظور  اجرای طرح های درآمد زاواشتغال زا همانند طرح های( پارکینگ های شهری اخذ عوارض عادلانه،اجرای طرحهای تبلیغات محیطی ،بازار خود اشتغالی،پایین آوردن هزینه های مصرفی شهرادری،ساخت اماکن تفریحی سالم ،واجرای سایر پروژه های درآمد زای شهری/

طبقه بندی: بیوگرافی کاندیداها،
[ سوم خرداد 92 ] [ 08:26 ب.ظ ] [ اندیمشکی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


،خدا را شاکرم که توانستم اسباب آگاهی شما دوستان و مردم عزیز و فهیم اندیمشک و بخش الوار گرمسیری را فراهم کنم. مردمی که همیشه در سخت ترین شرایط آگاهانه تصمیم گرفته اند و وفاداری خود را به انقلاب نشان داده اند. مردم عزیز، ما همان هایی هستیم که نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست دشمن برسد. ما همان هایی هستیم که معروفیم به شهر یک هزار شهید. ما همان هایی هستیم که بهترین جوان هایمان را حتی تا به امروز تقدیم به انقلاب کرده ایم. ما همان هایی هستیم که افتخار کشور در میادین ورزشی، علمی و فرهنگی هستیم. پس امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

لازم می دانم از تمامی کسانی که در این مدت بنده را در هر چه بهتر شدن کیفیت وبلاگ با نظرهای سبز و هوشمندانه شان کمک و یاری کردند تشکر کنم. الحق و لانصاف حضور شما دوستان عزیزم گرمای خاص و ویژه ای به این وبلاگ داده . و لازم می دانم از شما برادران و خواهرانم خواهش کنم چنانچه کمی و کاستی وجود داشت که قطعا وجود داشته به بزرگی خودتان ببخشید و باز خواهش کنم که من و وبلاگ حقیرانه ام را تنها نگذارید.

با تشکر از همه شما

مدیریت وبلاگ


aslahtarineandimeshk@gmail.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • تعبیر خواب
  • کوفه
  • ضایعات